, Android Newsy Samsung Smartfony Telefony

Samsung GT-i9220 – odpowiedź Koreańczyków na iPhone 5?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • VenomX

  @Mike2 – Samsung jest obecnie najpotężniejszym konkurentem dla Appla, jego najnowszy smartphone – Galaxy S2 jest obecnie najlepszym telefonem, tak więc pisanie, iż Samsung to żadna konkurencja, jest dziecinnie śmieszne jak i mało zrozumiałe .
  Co do produktów firmy Apple ? Przyznać trzeba, iż mają dobry design ( oryginalny, stylowy ) jednakże nigdy nie przekonam się do ich zabawek. Posiadam Ipod Touch 4G – świetny design, cienki, elegancki, świetny wyświetlacz. Co do całej reszty ? Bezsensowna obsługa gadżetu tylko i wyłącznie przy pomocy Itunes . Brak obsługi bezstratnych formatów muzycznych – FLAC( płac a będziesz mieć ! ) + brak obsługi powszechnych plików wideo – konwertuj, utrudniaj sobie życie a będziesz mieć ! Według mnie produkty Appla są niepraktyczne, mało funkcjonalne a ich polityka sprowadza się do jednego : do wydawania pieniędzy…Oczywiście to samo tyczy się Iphona..

 • Mike2

  qwerty (hmmm jaka sprytna ksywa – długo się zastanawiałeś ?) masz racje – dla lansu.
  Akurat bardzo mi zależy na tym żeby Cię przekonać. Mam w d..pie co tam sobie bazgrzesz 🙂

 • qwerty

  @Mike2
  Stwierdzenie „jesteś biedny” utwierdza mnie w przekonaniu, że kupiłeś iPhone’a dla lansu.

 • Mike2

  Andre – równie dobrze ja mogę napisać że Ty Galaxy kupiłeś dla lansu ? Miło Ci ? Pomyślałeś chociaż przez chwilę ze możesz się mylić ? Ze kupiłem go bo po prostu mi się podoba i ze wszystkich tanich ofert jakie zaproponował mi operator go wybrałem chociaż taniej mogłem mieć takiego Galaxy. Wybrałem iPhone i tyle. Po prostu mi się podoba tak jak Tobie Galaxy. Najbardziej właśnie drażni mnie takie płytkie ocenianie. G..wno wiesz dlaczego go kupiłem a już piszesz że dla lansu. Ja też Cię nie znam a mogę napisać że jesteś burakiem bo masz Galaxy – uważasz że to jest OK ? Pozdrowienia i trochę ostrożności w ocenach.
  BTW: napisałem że Szajsung pokaże fuck’a bo miałem dwa modele tej firmy i właśnie tak się zachowały, więc mam prawo tak pisać – Ty ile iPhone’ów miałeś ? Nie odpowiadaj – wiem na pewno że ZERO.

 • Andre

  Mike2 widzę że trudno Ci się pogodzić z porażką iPhone, jak wąskie grono tobie podobnych kupiłeś taki telefon do lansu. A tu co? Wychodzi Galaxy i zamiata iphona, Galaxy 2 potwierdza sytuację. Co zrobiło Apple w twojej sprawie? NiC! Co najciekawsze wiekszość użytkowników Galaxy nie ma pojęcia jaki trafnego zakupu dokonało. Obecnie posiadam LG 3D i osobiście uważam że jest do kitu. Przyzwyczaiłem się do jakości wyswietlacza galaxy, dużo jeżdżę i robił mi głównie za navi. Przyklejony do szyby zawsze miał wyraźny obraz w słoneczny dzień, kilka razy ze strony pasażerów padło pytanie „a co ty masz naklejke przyklejoną do wyświetlacza” Odpowiedź nie, nie mam a to jest telefon, nie navi!! Pozdrawiam

 • Mike2

  Biedny jesteś Atraha i tyle. Tylko że tego jeszcze nie wiesz, ale dojrzejesz jak Ci Szajsung pokaże pewnego dnia fuck’a

 • Atraha

  Kłóćcie się dalej ale i tak Samsung jest wyższością, Apple ma prawie taki sam designe co premierę i ludzie kupują taki sam telefon tylko aby się lansować.

 • kaz

  Na coś takiego czekałem.

 • Zbychur

  Mike2 Powiedz mi no tylko czym iphone wyprzedza takiego galaxy s lub tymbardziej s2?

 • Mike2

  Właśnie takie bezsensowne dyskusje są śmieszne że nie napiszę – dziecinne. Bycie konkurencją a jednocześnie daleko w tyle to dwie nawzajem wykluczające się sprawy.
  …no rozbaw nas czymś jeszcze „haha”…

 • haha

  Hahaaha teraz to apple jest konkurencja dla samsunga i musi go gonicbo jest daleko w tyle

 • No jaa…

  No lekka przesada z 5-cio calowym ekranem… 4,3 w zupełności wystarcza. Ps. Ja uważam że samsung już przegonił Apple ;D

 • Mike2

  Samsung nigdy nie będzie konkurencją dla Apple’a tak samo jak Deawoo dla Mercedesa więc te wszystkie śmieszne dyskusje nie mają większego sensu. A co do rozmiarów ? to uważam iż rzeczywiście 5″ i nazwa telefon to już przegięcie.


reklama