Pracownicy Samsunga mogą być z siebie dumni – smartfon z ich porfolio został okrzyknięty przez europejskich dziennikarzy najlepszym telefonem roku. Mowa o modelu Samsung Galaxy S II. Kto i za co docenił południowokoreańską konstrukcję ?
Nagrodę przyznało 50 redaktorów z czasopism poświęconych nowym technologiom. Ludzi tych skupia organizacja o nazwie Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association – EISA). Dziennikarze docenili przede wszystkim wielofunkcyjność smartfonu Galaxy S II. Ich zdaniem, z jego pomocą można bez problemu pracować w sieci, nagrywać wideo w jakości HD, odtwarzać najróżniejsze formaty plików, robić zdjęcia, czy oddawać się grom. Samsung Galaxy S 2 i9100 znajdziesz w porównywarce Ceneo. Można go kupić w cenie od 1.000 zł w 1 sklepie.
Warto podkreślić, iż EISA doceniła linię Galaxy S drugi rok z rzędu. Poprzednie trofeum również trafiło do Koreańczyków za model Samsung Galaxy S. Azjatycki gigant został w tym roku wyróżniony także w innych kategoriach – m.in. za telewizor LED Samsung UE40D6500 oraz aparat SH100.
Źródło: EISA
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…