, Android HomTom Newsy Smartfony Telefony

HOMTOM HT3 Pro z ekranem 5″ i baterią 3000 mAh

HOMTOM HT3 Pro

HOMTOM HT3 Pro


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • uzytkownik

  Mam wadliwego HT3 Pro. Praktycznie nie używając telefonu w trybie czuwania bateria nie wytrzymuje jednego dnia bez ładowania. WIFI, BT itp. oczywiście wyłączone. Soft v1.1.3. Będe reklamował. Głośnik zewnętrzny to jakiś bzyczek do pierdzenia nic więcej. Ma ktoś podobne doświadczenia z tym produktem?

 • http://doogee.pl 64mecenas

  Witam
  Byłem (5 dni) użytkownikiem tej słuchawki (HomTom HT3 PRO). Odstąpiłem od umowy, niezwłocznie odsyłając telefon sprzedawcy. Dlaczego?
  Wady: telefon „laguje”, acz to nie najważniejszy problem. Koszmarem była jakość dźwięku rozmowy z głośnika telefonu podczas rozmowy – efekt „studni” – tak można określić jakość rozmowy. Jeżeli rozmówca (dodatkowo) mówił niewyraźnie, to rozmowa była koszmarem. Testowałem razem z żona by upewnić się czy „coś” z moim słuchem jest nie tak, czy jednak telefon to porażka. Potwierdziła, to porażka. sama używa Huawei Y6. W nim dźwięk jest „krystalicznie” czysty, i choć parametrami (na „papierze”) ustępuje HT3 PRO, to jest wzorem szybkości, jakości i ukojeniem dla ucha podczas rozmowy.
  Oddałem czym prędzej. Być może to jednostkowy przypadek, acz w moim przypadku zdecydował o zwrocie telefonu i odstąpieniu od umowy (zakup na odległość – internet).
  zakupiony w sklepie Doodge Polska Warszawa (doogee.pl)
  NIE POLECAM!!!!!

 • http://gravatar.com/krzysztofsf krzysztofsf

  Za 250 zł swietna okazja.


reklama