, Newsy Samsung

256 GB pamięci w smartfonie? To dopiero początek

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Faren

  Prędkość prędkością, pojemność pojemnością, ale INNE informacje najlepiej zawsze przechowywać w bezpiecznym miejscu gdzie są wyłącznie pod ręką(!) właściciela zasobów,
  TO odnośnie, „Nie muszę chyba wspominać, w jaki sposób taka pojemność przekłada się na możliwość przechowywania muzyki, zdjęć lub innych informacji, które chcemy mieć pod ręką”.
  Już zbyt dużo osobistych rzeczy znajduje się pod anonimową kontrolą, ale jak widać to za mało i nęcenie trwa żeby max. powiększyć ewidencje i inwentaryzację zasobów użytkowników Sieci.
  Wiele osób – w tym ja – nie złapie się na ten patent Samsung et consortes i nie zrezygnuje z kart pamięci.

 • 4×4

  Fajnie że pamięć w smartphonach rośnie ale slot SD powinien pozostać bo cóż lepiej chroni dane wrażliwe jak ich noszenie na małych kartach sd i udostępnianie tylko wtedy kiedy to niezbędne (chmura takiej pewności nie daje a przy braku zasięgu czy środków na koncie brak możliwości by z nich skorzystać).

 • http://santo-subito.blog.pl Zakrza

  No i dobrze. Każdy powinien móc trzymać swoją kolekcję porno na telefonie. A wiadomo, że na 128 GB to nawet nie wejdą ulubione.

 • Pit

  Zgadzam sie. Przy obecnych pamieciozernych modulach foto i aplikacjach- minimum powinno byc 32gb + karta albo 64 bez

 • 8000

  Aż dziw, że jeszcze można kupić fona z 8 lub 16GB pamięci gdzie standardem w 2016r powinno być min. 32 GB, gdzie karta o takiej pojemności kosztuje 30zł.

 • Andrzej

  Jak na razie dla mnie jest za duża różnica w cenie między np 32 a 64 GB pamięci wewnętrznej w telefonach -ok 400 zl- gdzie dobra karta micro sd 128 GB kosztuje połowę mniej.


reklama