W końcu głównie po to powstają telefony luksusowe. Pomijając jednak kwestię czystego lansu, warto przyjrzeć się Samsungowi Ego GT-S9402, gdyż jest to luksusowy model typu dual-SIM. Pierwsze wzmianki o nim publikowaliśmy przeszło miesiąc temu, zaś teraz Ego został zapowiedziany oficjalnie.
Obudowa Samsunga Ego jest klasyczna, zaś luksusowe są materiały, z których wykonano urządzenie. Zgodnie z informacją prasową, jest to „liquidmetal”, tajemniczy rodzaj bardzo wytrzymałego stopu metali. Warto wspomnieć o tym, że ekran wykonano w nowoczesnej technologii AMOLED.
Ego to także telefon dualny, w którym podobnie jak w D880 obie karty pracują równocześnie. Brak w nim 3G, WiFi, GPS-u, ekranu dotykowego… Cóż, lans i funkcjonalność niekoniecznie muszą iść w parze. Telefon ma kosztować ok. 1200 euro lub 1500$.
Specyfikacja obejmuje:
– 3-zakresowy GSM (900/1800/1900 Mhz); GPRS/EDGE;
– ekran 2” 262 tys. kolorów, QGA AMOLED;
– aparat 5Mpix z autofokusem, stabilizatorem obrazu, WDR i LED-owym flashem;
– radio FM z RDS;
– 1GB wbudowanej pamięci;
– slot na microSDHC;
– Bluetooth 2.0;
– bateria 960mAh;
– wymiary: 115 x 48 x 16mm
– waga: 140 g.
źródło: unwiredview
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…