, Apple HTC LG Motorola Newsy Samsung

Apple ma największe udziały w USA, ale do dominacji daleko

samsung-apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Grzywy

  Również mieszkam w UK i również widzę, że tutaj głównym graczem jest Apple. Tak na oko ponad 70% osób posiada jakiegoś iPhona a w sklepach z akcesoriami właściwie nie ma rzeczy do innych marek.

 • Blazej C

  @Dencienty. Mieszkam obecnie i pracuje w UK i tez większość ma iPhone’y nawet w mojej firmie. Wiec nie wiem skąd te statystyki biorą. We wrześniu bede w Canadzie wiec z ciekawością zobaczę jako to wyglada w Ameryce ale myśle ze te statystyki sa grubo przesadzone i wciska sie ludzia w Polsce kit. Pozdrawiania z UK. Hey.

  • http://gravatar.com/decniety decniety

   Co do takich statystyk to bym się zgodził jakby była mowa o jednym modelu Iphone i wszystkich modelach Samsunga ale moim zdaniem praktycznie nie możliwością jest żeby różnica między tymi dwoma firmami wynosiła tylko 9 procent. Nie jestem jakimś tam funboyem Apple ale wystarczy spojrzeć jak wygląda premiera Iphone i jego sprzedaż, gdzie co roku praktycznie bije rekordy sprzedaży.

 • http://gravatar.com/decniety decniety

  Powiem szczerze, że zaskakują mnie te statystyki. Mieszkam w Stanach i raczej 90 osób które spotykam mają Iphone, więc te 40% Apple i 31 Samsunga są dla mnie zaskoczeniem.


reklama