, Microsoft Newsy Telefony

Tajemniczy smartfon Lumia na zdjęciu

Microsoft Lumia 850 / fot. maguokaitcm z baidu

Microsoft Lumia 850 / fot. maguokaitcm z baidu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • gość

  Ja z chęcią zamienię swoją 640 XL na równie dobry sprzęt, jeżeli się taki pojawi, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Moim zdaniem powinni zmierzać estetyką w stronę Huaweia przy czym wymienna bateria też jest ważna. Nie wierzę, że nie da się pogodzić metalowej obudowy z wymienną baterią. Producenci nie wygrają sztucznym postarzaniem sprzętu, muszą robić taki sprzęt, żeby konsument chciał go wymienić na nowy. Gdzie są ekolodzy, którzy nie protestują przed produkcją elektrośmieci bo te się psują ledwo po upływie gwarancji. Wiele telefonów po upłynięciu umowy z operatorem dostaje drugą szansę i przechodzi w rodzinie na inną osobę i to jest najlepszy marketing. Lumie to dobre narzędzie do pracy, ale nie tym tylko człowiek żyje. Tam gdzie pracuję widzę wokół siebie Lumie i Xperie.

 • Mnbbnm

  Ją też już nie czekam na nowe Lumie i Windowsa, no bo ileż można być cierpliwym? Kupiłem Androida i nie żałuję. Brak lub wykastrowane aplikacje na WM, przekreśla ją go.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Tak czy siak już żadnej Lumia nie kupię i poczekam na kolejną aktualizację dla mojej Lumia1520 z beta W10M lub sprzedam za 700 zł. jak znajdę kupca 🙂

 • valdi71

  Ja jestem nienormalny w takim razie…grzeję się na nowinki, ale nie plotki, przypuszczenia i fantazyje na temat nowych LUMIOKÓW. Średniaka rynek potrzebuje i tyle a nie kolejnego „budżeta” czy niby następcy „640-tki”, której 650-tka do pięt nie dorasta.
  Czekam…jeszcze czekam, ale mnie już powoli c…coś bierze!

 • redpower

  Nuda, nikt normalny już się nie grzeje na jakieś info o Lumiach czy Winowsie.

 • Astra g

  Też sprzedałem lumie .Brak aplikacji you tube,brak sensownej przeglądarki, okrojony facebook,brak google maps i street view .Aplikacja viber bez możliwości video rozmów,kiepska wyszukiwarka bing i jeszcze parę innych rzeczy , których już nie pamiętam .

 • stasiuk@wp.pl

  fajne telefony mega łatwe dla starszych ludzi, mega proste menu najlepsze menu gdzie mam 1 kafeleczek zadzwoń, 2 kafelek sms, 3 kafelek internet , 4 – radyjko fm , reszta wywalona , mozna wszystko przypisac do kafla , proste menu czytelne

 • oklej

  Sądzę, że nie jestem jedynym, który w trakcie cierpliwego oczekiwania na aktualizację – sprzedał swoją Lumię i na całkowity luzie patrzy na poczynania działu mobilnego M$.

  • http://gravatar.com/wania111 Wania

   Ja już to dawno zrobiłem 🙂 Choć przyznam, sam system w wersji 8.1 był ok.


reklama