Home Music to niecodzienne urządzenie w ofercie Nokii. Dlaczego? Bo jest to radio WiFi! Taką to niespodziankę zafundował fiński producent swoim fanom podczas prezentacji N97.
Radio odtwarza muzykę strumieniowo z internetu pobierając sygnał przez WiFi lub Ethernet. Możliwe jest także pobranie jej z komputera obsługującego UPnP. Dzięki złączu jack i USB można do Home Music podłączyć inne urządzenia, np. PMP.
The Internet Stick CS-10 to z kolei modem 3G podpinany pod USB, który korzysta z HSDPA i EDGE. Mamy wreszcie ładowarkę Extra Power DC-11, która może ładować 2 urządzenia naraz poprzez microUSB lub złącze Nokii 2mm jack. Tym razem Nokia nie podała ceny ani daty premiery nowych gadżetów.
źródło: electronista
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…