, Android Newsy Oppo Telefony

Tak wygląda Oppo Find 9 z dużym ekranem i metalową obudową

Oppo Find 9

Oppo Find 9

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Damian Karmański

  Od czerwca 2014 roku posiadam Oppo Find 7 i…. jestem mega zadowolony. Jakość wykonania taka, że dalej wygląda jak dopiero co wyjęty z pudełka (pudełko nawet lepszej jakości niż szajsung)Samsung wraz z iPhone to mogą tylko pomarzyć. O aparacie fotograficznym, czy ekranie nie wspomnę, ponadto jedyny taki na świecie system szybkiego ładowania baterii OPPO VOOC Flaash Charge, w skrócie: ładowarka sieciowa 5V/5A, 0 – 75% baterii w 30 min, żadna inna firma tego nie potrafi! Interfejs Color OS śmiga, aż miło, że nie wspomnę o autorskiej technologii Oppo, tj. optymalizacji dźwięku MaxxAudio . Miałem wcześniej Samsunga Galaxy S-4 i nigdy więcej. Z Samsunga przesiadka na Oppo to jak z Poloneza do Bugatti. Nie ma porównania.
  P.S. Nazir jak zwykle „znaffca” od wszystkiego, co to w d…pie był, g….no widział i ch….ja wie, ale o wszystkim się wypowie xD

 • FireFrost

  Brawo Oppo. Find 7 był na S801, a jego następca już na S820. Nie mają w ofercie ANI JEDNEGO szmelcu na tragicznym S810. To się nazywa dbanie o klienta.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Monotonia i kopiowanie cudzych pomysłów w tych wynalazkach z Chin
  Żenujące jest to że takie firmy zrzynają wszystko od Apple lub Huawei i mają czelność za to jeszcze wołać cenę 500 euro lub więcej w necie a nóż jakiś łoś z gimnazjum to kupi jak rodzice zapłacą 😀

  • oklej

   Może smarfony (dokładnie tak jak samochody) osiągnęły optymalny dla funkcjonalności wygląd i nie da się wprowadzać rewolucyjnych zmian.


reklama