Według najnowszego raportu, LeEco (wczesnej znane jako LeTV) przygotowuje się do prezentacji kolejnego wydajnego urządzenia. Po Le Max Pro przyszedł czas na coś tańszego – Le 2.
LeEco Le Max Pro jest pierwszym zaprezentowanym na świecie phabletem z procesorem Snapdragon 820. Imponująca specyfikacja wysoko podniosła poprzeczkę producentom branży mobilnej. Czas jednak zaoferować konsumentom coś tańszego ale i wydajnego. Takim urządzeniem ma być Le 2, którego prezentacji oczekuje się pod koniec przyszłego miesiąca (luty 2016).
Za wysoką wydajność oraz płynną pracę w LeEco Le 2 odpowiadać ma MediaTek helio X20 (MT6797) – 10-rdzeniowy procesor z dwóch rdzeni ARM Cortex-A72, które cechować się będą maksymalną częstotliwością taktowania na poziomie 2.5 GHz, czterech rdzeni ARM Cortex-A53 o taktowaniu 2.0 GHz, a także kolejnych czterech rdzeni ARM Cortex-A53, ale już o niższym taktowaniu pojedynczego rdzenia – 1.4 GHz. Za grafikę odpowiadać będzie natomiast 4-rdzeniowy chip graficzny ARM Mali-T880 o częstotliwości taktowania 700 MHz.
Nowy procesor MediaTeka to także szybki modem LTE (cat.6) oferujący pobieranie danych z maksymalną prędkością dochodzącą do 300 Mbps, dzięki agregacji dwóch pasm.
Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej na temat Le 2 ale zapewne będzie on godnym następcą LeTV Le 1s, który zaprezentowany został pod koniec października ubiegłego roku i został wyposażony między innymi w: 8-rdzeniowy procesor MediaTek helio X10 w wersji Turbo, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 13-megapikselowy aparat charakteryzujący się szybkim pomiarem ostrości (PDAF), 5.5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości FHD, a także metalową obudowę typu unibody.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…