Ma zaledwie 6.18 milimetra grubości i wyświetlacz o przekątnej nieprzekraczającej pięciu cali (4.7”). Zadebiutował w czerwcu 2013 roku (a zatem dość dawno) i teraz ponownie pojawił się w ofercie Orange Polska. Co to za smartfon?
Oczywiście Huawei Acend P6, który tak samo jak Sony Xperia S przeżywa swoją drugą młodość dzięki Orange Polska.
Huawei Ascend P6 to smukły, i zrazem stylowy telefon, w którym znajdziemy między innymi ekran wykonany w technologii IPS, dobre podzespoły (nawet jak na obecne czasy), a także przyzwoity aparat. Smartfon pomimo upływu czasu nadal może się podobać, a zatem ponowne wprowadzenie go do oferty przez Orange Polska wydaje się być słuszne.
Nie wiadomo na jak długi okres czasu smartfon Huawei Ascend P6 powrócił do oferty, ale aktualnie można zakupić go w sklepie operatora. Ceny w poszczególnych ofertach przedstawiają się następująco:
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Command & Conquer to niekwestionowany król RTS. Seria zadebiutowała w 1998 roku i od tego…
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…