, Android Lenovo Newsy Telefony

Zadebiutował Lenovo Lemon 3. Konkurent dla Xiaomi Redmi 3 (porównanie)

Lenovo Lemon 3

Lenovo Lemon 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Joke

  Porównanie a’la łódź do łodzi podwodnej, niby to samo….

 • stasiuk@wp.pl

  lenovo nie chce nic tej firmy darmo ,zawiodlem sie na maxa kupilem ich laptopa , tania seria ale nowy , po roku matryca opada , zawiasy wyjechane , klawisze luzy , skrzypi wszystko laptop wygladal jak by mial nie rok a 15 lat takie dno zerowa jakosc montazu zerowa trwalosc , teraz mam 2 letni hp i jak nowy zero problemu zawiasy trzymaja ekran nie opada klawisze nie wyrobione pad dziala

  • Asfalt

   Pisz sobie co chcesz. Mój pięcioletni Ideapad ani razu nawet się nie zająknął. Zawiasy można sobie samemu wyregulować, a co do klawiszy i matrycy, to co robiłeś z lapkiem? Rzucałeś o ścianę? A zapomniałem…jesteś trolem.

 • qwerty

  Porównanie bez sensu… Xiaomi robi zupełnie innej klasy telefony, głównie z uwagi Miui 7 UI i mega wsparcie MiuiPolska. Dla przykładu: w Xiaomi nie ma znaczenia pod jaką wersja androida telefon pracuje bo ilość nowych funkcji w kolejnych wersjach nakładki, zawsze przewyższa kilkukrotnie ilość nowości w nowych wersjach androida. Do tego jeszcze porównujecie jakieś Lenovo z tragiczną nakładką, i ekranem Full HD z baterią ok. 2800 mAh do Redmi 3 z ekranem HD i baterią 4100 mAh 😀 To się kupy nie trzyma. Tego Lenovo to można porównać do paru urządzeń Huawei o podobnej pojemności baterii…

  • oklej

   Dla mnie akurat ma znaczenie, czy mogę aplikacje przenieść na kartę pamięci (MiPad) i czy mogę zainstalować aplikacje obsługiwane przez nowsze wersje androida ( te z BlackBerry np). Co tydzień w MIUI jest testowa wersja beta – nie dla każdego, nie zawsze wszystko działa należycie. Od bycia fanem do fanatyzmu doga jest krótka. W Mi4 GPS w mieście jest bezużyteczny, tak gubi sygnał. Nawet Xiaomi udowadnia, że nie ma nakładki idealnej, przecież co tydzień coś poprawia.

  • Wojciech

   A co z poprawkami bezpieczeństwa z Androida? W nowych wersjach MIUI dają tylko nowe funkcje, a to, czego nie widać, a jest bardzo ważne, olewają.

 • Andrzej

  Ogólnie jest słabiej, pozostaje kwestia ceny.


reklama