, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy S II…3D?!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Lord

  Smaro to psychol!

 • rey

  Dobrze wstrzelona data premiery ;D Każdy będzie chciał mieć swojego SGS II 3D! Ja teeeeż! No ale tak na poważnie, to był oczywisty ruch ze strony Samsunga – w końcu nie mogą pozostawać w tyle. LG ma swój 3D smartfon, HTC też… Przyszła kolej na samsunga. I jak widać mają zamiar bazować na sukcesie rynkowym SGS II 😉 Dobrze dla nich.

 • PCet

  NAWIGACJA W GOOGLE MAPS działa w Polsce już od zeszłego tygodnia, a u Was nic o tym jeszcze nie ma! Szybciutko, szybciutko! 🙂

 • jaro

  Popieram smaro – Samsung jest lichy. Kupiłem z tydzień temu HTC Desire S – solidny i niezbyt marketingowy.

  Dobrze napisane: samsung wydał dużo kasy na marketing, więc produkt musi być średniej jakości.
  Zgodnie z zasadą to co reklamują musi być: nowością lub towarem o bardzo małym popycie.
  Skoro więc to taki dobry telefon ten galaxy to dlaczego jest taki nie popularny?
  W internecie dużo piszą o nim osoby które zajmują się zawodowo „trendsetrestwem”. Reklama czyni cuda – wszyscy myślą, że to najlepszy fon na świecie!
  Całkowicie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że samsung galaxy s2 jest najlepszy, bo nie ma takich p[podzespołów jak np. tegra 2, a jeśli już będzie mieć to bez tego lepszego ekrany.

  Dzieciaki piszecie o swoich komórkowych marzeniach 😉

 • emil

  Płakać mi się chce.

 • Adrian

  @smaro
  W ogóle się nie znasz to nie gadaj głupot.
  S2 to najlepszy fon na rynku i nic tego nie zmieni jak na razie .

 • Robert

  @smaro

  Człowieku ty dobrze się czujesz?
  SGS II to pod każdym względem najlepszy smartfon na rynku (no może oprócz obudowy). Samsung chce mieć tanie telefony dlatego musiał zrobić ”gorszą” obudowę żeby cena była przyzwoita.

 • smaro

  Wczoraj byłem sobie w salonie z komórkami, bo przymierzam się do zakupu nowej. Obejrzałem następujące model: htc sensetion, lg p920, p990, p970 oraz ww. samsunga galaxy s2. Trochę jestem zdziwiony, jakością.

  Ceny w sklepie, którego nazwy nie wymienię (jest w Wawie na gocławiu) są bardzo atrakcyjne pod warunkiem, że kupisz aparat z wystawy (oklejony i odpalany dla pokazu). Tak więc Samsung kosztyje równo 1700 zł przy czym p990 już tylko 1350 zł, analogicznie p920 kosztuje 1850 zł, a p970 tylko 850 złotych.
  Poszedłem z zamiarem kupna Samsunga, ale rzeczywistość mnie otrzeźwiła – to szajs i to bardzo tandetnie wykonany. Nie wiem co w nim jest takiego super?
  Korzystnie cenowo oraz bebechowo wygląda właśnie lg p970 i chyba stanę się jego właściciele, bo nie zamierzam przepłacać za marketing.
  Na koniec LG 3D p920 – fajny ale przebajerowany. 3D tylko przy dobrym nie za jasnym świetle i tylko na wprost oczu.

  Reasumując Samsung jedzie na renomie poprzedniego galaxy, a obecny galaxy 2 nie ma nawet tych bebechów, które ma LG p990.
  Śmieszy mnie również fakt, że LG p970 ma lepszy wyświetlacz od samsunga galaxy s2 i to chyba jest jedyny powód dla którego kupię LG.
  Mam rozum i nie dam się nabić w marketingową butelkę.


reklama