ZTE wprowadziło do oferty nowy smartfon Blade D Lux, który na ten moment dostępny jest jedynie w Wietnamie i Singapurze. Można jednak spokojnie przyjąć, że niebawem trafi do innych krajów.
ZTE Blade D Lux jest urządzeniem typu phablet, wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 5.5” o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Płynną pracę systemu Google Android Lollipop zagwarantować ma 4-rdzeniowy układ (64-bitowy) Qualcomm Snapdragon 410 (ARM Cortex-A53) o częstotliwości taktowania 1.2 GHz z chipem graficznym Adreno 306, który wspierany będzie przez 2 GB pamięci RAM LPDDR3.
Na dane zarezerwowano 16 GB wewnętrznej pamięci oraz czytnik microSD obsługujący karty o pojemności do 64 GB. Zaplecze komunikacyjne to między innymi modem LTE (cat.4) oferujący szybkość transmisji danych z prędkością do 150 Mbps.
Na tylnym panelu osadzony został 13-megapikselowy aparat główny, który jest zdolny zarejestrować materiały wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Połączeniom wideo dedykowana została kamera8 Mpx Tutaj także istnieje możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD. Energię w ZTE Blade D Lux dostarczać ma akumulator o pojemności 3000 mAh.
ZTE Blade D Lux wyceniony został na 3890000 dongów wietnamskich, co po przeliczeniu daje nam ~700 złotych.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…
Metro 2033 Redux to jeden z najlepszych postapokaliptycznych FPS na rynku. Odświeżona wersja gry nawet…
Redmi 15C nie jest idealnym smartfonem, ale ma kilka kluczowych zalet: jest bardzo tani i…
Szukasz dla siebie nowej oferty komórkowej, która ma być naprawdę tania? Jeśli pakiety za ok.…