, Heyah Newsy Orange Play Plus T-Mobile

Wybieramy ofertę pre-paid do 50 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ona

  Heyah to była oferta orange?Wydawało mi się,że ery….

 • rey

  No tak, każdy ma prawo do zaglądnięcia tutaj i wybrania czegoś dla siebie ;P Myślę, że dla kogoś kto wybiera właśnie ofertę dla siebie ten post może okazać się niezwykle przydatny. Dobra robota 😉

  Pozdrawiam

 • kad

  to jest według mnie przegląd subiektywny, dlatego autor nie zagłębiał sie w szczegóły, wszystkich którzy czytają komentarze prosił bym o nie branie ich pod większą uwage, a jedynie sugestie żeby samemu se sprawdzić czy i jakie pakiety ma dana sieć

 • Michael

  Zapomnieliście dodać, że w Play jest mnóstwo innych pakietów, które znacząco obniżają koszty, m.in:
  1) pakiet 600 sms za 6 zł do wszystkich sieci (1 szt. = 1 gr.)
  2) pakiet 30 zł za 10 zł (minuta wychodzi wtedy po 10 gr. do wszystkich)
  3) nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Play za 10 zł

 • Michcik

  Zgadzam się z kuzynem, przecież pakiety 30 za 10 i 10 za 5, to najważniejsze pakiety w play. Za doładowanie co miesiąc o wartości 10 zł mam z tego 30 zł na rozmowy i smsy (nie obejmuje to internetu, co jest dla mnie zaletą, bo nie pobieram niepotrzebnych rzeczy, kiedy nie jestem podłączony do wifi i nie zżera mi pieniędzy). PLAY bije na głowę wszystkie inne oferty IMO.

 • kuzyn

  Przy prepaidach najwazniejsze sa pakiety bo to ich glowna zaleta w stosunku do abonamentu. mi wystarcza 30 zl u fioletowego operatora bo: dostaje smsy na caly miesiac gratis, za 10 zl kupuje pakiet na nielimitowane rozmowy do sieci (wygodnie sie rozmawia z rodzina, dziewczyna itp), pakiet internet za 7, oraz najwazniejsze pakiet 30 za 10 w ktorym zamieniamy 10 zl na 30 zl do wszystkich. tym sposobemzostaje 33 zl na koncie wraz z wszystkimi pakietami. w pomaranczy potrafilem taka karte przez weekend wydac, smiech na sali.. a pomkomtel zyczy sobie zebym doladowywal co miesiac.

 • rafał

  w porównaniu brakuje wirtualnych operatorów. dlatego „poszukującym” w niczym nie pomoże. powinniście ująć chociaż te największe sieci: mbank mobile, gadu air… polecam uzupełnienie tekstu albo nowy artykuł. pozdro.

 • http://www.gsmManiaK.pl Michał

  @Czytelnik
  Oferty dotyczące pakietów internetowych potraktowałem po macoszemu, ponieważ skupiałem się na minutach rozmów i SMS-ach (co jest wyszczególnione w pierwszym akapicie jako jedno z kryteriów przeglądu). Co do kwoty – w temacie wyraźnie stoją słowa „do 50 zł.” W artykule nie ma wyłącznie ofert na 50 zł.
  Pozdrawiam

 • Czytelnik

  Wg mnie kiepsko wam to wyszło.
  po 1. w ofercie play Fresh nie uwzględniliście pakietów internetowych podając jedynie bardzo wysoką cenę podstawową (12 gr / 100kb) oraz niezbyt korzystną taryfę internetową. (zakładam, że u innych operatorów zastosowaliście podobne uproszczenia)
  po 2. kryterium 50 zł miesięcznie wydaje mi się bardzo wysokie w zestawieniu dla pre-paida. Jakbym chciał płacić za telefon komórkowy 50 zł miesięcznie to bym wziął abonament.


reklama