>
Kategorie: Android Doogee Newsy Telefony

Specyfikacja i cena HOMTOM HT7 Pro ujawnione

HOMTOM HT7 Pro to udoskonalona propozycja phabletu z wyświetlaczem o przekątnej 5.5”, która już niebawem zadebiutuje w sprzedaży międzynarodowej. Po Internecie krążą pierwsze informacje dotyczące zastosowanych podzespołów.

System Google Android 5.1 Lollipop ma być prezentowany na 5.5-calowym ekranie w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), zaś wydajność zagwarantuje 4-rdzeniowy (64-bitowy) MediaTek MT6735 o taktowaniu pojedynczego rdzenia na poziomie 1.3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Na dane zarezerwowane zostanie 16 GB wbudowanej pamięci.

Specyfikacja ma obejmować także modem LTE Kategorii czwartej, podwójny slot kart SIM, moduł WiFi, odbiornik GPS, Bluetooth, port micro USB 2.0 ze wsparciem dla OTG, 13-megapikselowy aparat dostarczony przez japoński koncern Sony, występujący w towarzystwie diody LED, a także kamerę do Selfie 5 Mpx.

HOMTOM HT7 Pro będzie charakteryzował się akumulatorem o pojemności 3000 mAh, który zapewnić powinien standardowy czas pracy na pojedynczym cyklu ładowania. A zatem tutaj względem modelu HOMTOM HT7 nie zastosowano żadnych modyfikacji. Zmieniło się jednak i tak całkiem sporo, w tym tylny panel.

HOMTOM HT7 Pro ma zostać wyceniony na 89.99 dolarów, a to po przeliczeniu oraz opodatkowaniu daje nam około 438 złotych. Cena jest zatem adekwatna do zastosowanych podzespołów.

Specyfikacja HOMTOM HT7 Pro

  • Wyświetlacz: 5.5-calowa matryca o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), wyświetlacz IPS,
  • Procesor: MediaTek MT6735, 4-rdzeniowa jednostka (ARM Cortex-A53) o częstotliwości taktowaniu 1.3 GHz,
  • RAM: 2 GB,
  • Pamięć: 16 GB, czytnik microSD obsługujący karty o pojemności do 64 GB,
  • Kamera: 2 Mpx, (interpolacja do 5 Mpx),
  • Aparat: 8-megapikselowy aparat, dioda doświetlająca LED, interpolacja do 13 Mpx,
  • Akumulator: 3000 mAh,
  • Coś dla maniaKa: niska cena, modem LTE, podwójny slot kart SIM,
  • System: Google Android 5.1 Lollipop,
  • Wymiary: 155.4 x 77.8 x 7.9 mm
  • Waga: 170 g.
Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy

Sprawdź, jak wypada RTX 5060 w laptopach. Czy warto będzie kupić nowy sprzęt z kartą Nvidii?

Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…

30 kwietnia 2025
  • Gry i aplikacje
  • Longform
  • Newsy

Ten RTS garściami czerpie z legendarnego Command and Conquer. Sprawdziłem Tempest Rising

Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Sony
  • Telefony

Następca średniaka Sony z rewelacyjną baterią pojawi się później. Warto czekać, bo Xperia 10 VII zaoferuje wyczekiwaną zmianę

Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…

30 kwietnia 2025
  • Apple
  • Newsy
  • Telefony

iPhone 17 Pro rezygnuje z tej jednej rzeczy, za którą kochałem Samsunga Galaxy S24 Ultra

iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…

30 kwietnia 2025
  • Newsy
  • Pojazdy elektryczne
  • Xiaomi

Ten Xiaomi kosztuje połowę ceny Tesli Model Y, masakruje ją zasięgiem i jest dużo ładniejszy

Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…

30 kwietnia 2025
  • Promocje

Jaki telefon kupić do 2000 złotych? Powiem Ci szczerze – poza tą promocją niczego innego bym dzisiaj nie rozważył

POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…

30 kwietnia 2025