, Android Apple BlackBerry Google Gry i aplikacje iOS Microsoft Newsy RIM Windows Mobile Windows Phone

Android przegrywa z iOS-em i WP7

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • truten23

  A ja miałem styczność i podzielę się pewną konkluzją na ten temat…
  Mianowicie moim pierwszym dotykowcem był właśnie iPhon 3G. I całe szczęście, bo użytkowanie było na tyle przyjemne że polubiłem smartfony.
  Zmieniłem go na Htc, trudno mi powiedzieć dlaczego… Później był Diamond 2, zaczęło mnie wnerwiać użytkowanie ekranu rezystancyjnego. Co do windowsa, dało się z nim żyć. No i teraz jest SGS z Andkiem. Uważam go za bardzo dobry telefon, który może konkurować z słuchawką z jabłkiem. Co do systemu, jak dla mnie iOS jest bardziej dopracowany, bo jest starszy… A android, jest młody, ale szybko dojrzewa. Osobiście lubię używanie Androida, wygodnie można w nim „pomajstrować”, da się go lubić, a co do funkcjonalności, to różnice pomiędzy iOS i Andkiem to sprawa raczej aplikacji, jakie są na niego dostępne.
  Reasumując, czy wrócił bym do apple’a? Póki co to nie widzę takiej potrzeby, może to i przyzwyczajenie, ale nie widzę na tyle więcej plusów iPhon’a w stosunku do Andka żeby go zmieniać. Poza tym, taki Ajfon 4 świetnie wygląda, jak bawisz się nim w rozmowie z jakąś dziewczyną, jest szpan… i w sumie tylko tyle… ;D Wiem, czepiam się. ;P

 • rey

  Z tego co zauważyłem to panuje taka czasem moda wśród użytkowników Androida na niechęć do iOSa, Jednak sami użytkownicy szybko zmieniają zdanai gdy tylko zetkną się z iOS – sam nie miałem okazji.

 • Noł nejm

  Android > Reszta
  Desire Z nie jest warty swej ceny bo to szit 😉

 • vvvdfv

  Android mnie wnerwia…. miałem HTC Desire Z i po 5 miesiącach kupiłem iphona 3GS- iOS to jednak o wiele bardziej dopracowany system… i nie wymieniłbym go na żaden inny 🙂

 • X24

  Dla mnie nr. 1 to android


reklama