, Android Newsy Orange Smartfony Telefony

Wyprzedaż smartfonów w Orange

Orange

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • RK70

  @.Gość-Jankowi prawdopodobnie chodzi o to, że jeżeli jesteś już klientem pomarańczy i masz usługę Orange Open, czyli tym większa zniżka, im więcej numerów w abo, zostanie wstrzymana w wysokości dwudziestu peelenów z chwilą nabycia usług stacjonarnych Orange. Chyba.

 • kemezrp

  Jak skorzystać z oferty ‚pierwsze 6 miesięcy za darmo’?

 • janek

  Klientom mającym usługi domowe przypominam że podpisanie umowy „specjalnie dla klientów usług stacjonarnych Orange” odbiera im zniżkę „Orange Open” w wysokości 20 złotych miesięcznie tzn. że umowa na 59,99 zł miesięcznie w rzeczywistości spowoduje wzrost ich faktury o 79,99.
  Od siebie dodam że przy przenoszeniu umowy o wiele bardziej opłaca się podpisanie takiej umowy „nie dla klientów usług stacjonarnych Orange” – pierwsze pół roku bezpłatnie a potem 89,99 minus 5,00 rabatu Orange Open co daje podczas umowy 1529,82 zł zamiast… 1919,76 w ofercie „specjalnie dla nich”. Czytajcie wszystkie regulaminy dokładnie, nie każda promocja jest tak korzystna na jaką wygląda! Pozdrawiam wszystkich serdecznie, życzę szczęśliwego nowego roku 2016!

  • Gość

   Nie bardzo rozumiem Twoją mało logiczną wypowiedź. Twierdzisz iż korzystając z rabatu -30zł na usługę (dzięki posiadaniu usług stacjonarnych) dostanę (po obniżeniu abotnamentu z 89zl na 59zł) jakaś zwyżkę?

   • janek

    @Gość
    Dokładnie. Podpisując tą umowę ze zniżką 30 złotych dostaniesz zwyżkę na pozostałe posiadane u nich usługi w kwocie 20 złotych – z punktu widzenia rabatu Orange Open 4 usługi (tel. stacjonarny, internet domowy, tv, nowopodpisany tel. komórkowy) – są liczone od momentu podpisania umowy dedykowanej klientom usług stacjonarnych Orange jako usługa jedna. Zamiast dotychczasowego rabatu 20 złotych za 3 usługi na pakiet 4 usług dostaniesz w sumie 30 rabatu, a nie 30 złotych na tą nową. Tak, to jest nielogiczne. Tak, w salonie Orange i na stronie internetowej firmy wprost tego nie piszą, jest to w regulaminie. Tak, logiczniej wytłumaczyć nie umiem. Po prostu jak podpiszesz abonament na 59,99 „dla klientów usług stacjonarnych Orange” twoja faktura wzrośnie o 79,99, jeśli podpiszesz na abonament za 39,99, wzrośnie o 59,99 itd. Jasne czy jeszcze coś wytłumaczyć? Pozdrawiam!

    • Gość

     Czyli chodzi Ci o to, że jeśli teraz posiadam 20zł rabatu to nie dostanę kolejnej zniżki w wysokości 30zł, a jedynie tą 30zł zamiast 20zł?


reklama