, Newsy Smartfony Sony Telefony

Sony Xperia Z6 Lite w sieci

Sony Xperia Z5 Compact / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

 • Blazej C

  Model flagowy czyli taki który posiada najlepsze parametry na dany rok oraz podzespoły. Wkładając do urządzenia podzespoły średniej klasy i nadając mu nazwie Z6 raczej nie czyni z niego flagowca. Trochę to paranoiczne. Równie dobrze mozna wsiąść Nokie 1100 nazwać ją Xpleria Z6 Litle Mini i tez z niej zrobić flagowca na 2016. Pozdrawiam 😉

 • Maciek

  Czyżby kopia politiki marketingowej huaweia na zasadzie P8 i P8 lite hehehe przecież sprzedali ostatnio więcej smartfonów od Sony. Jeżeli poza wyglądem nie będzie odstawać od flagowca to właściciel Z6 lite zyska prestiż od ludzi spoglądających z boku którzy mogą myśleć że posiada flagowca.

 • RK70

  Przede wszystkim powinni popracować nad oprogramowaniem dla swoich aparatów w smartfonach. Między innymi dlatego zrezygnowałem z Xperii Z5, rozczarowany jakością zdjęć, głównie tych w słabych warunkach oświetleniowych i nocnych, natomiast te robione W dobrych warunkach są wyostrzone do tego stopnia, że moim zdaniem, subiektywnie „przedobrzone”. Taki potencjał, a nie potrafią tego wykorzystać.

 • Mcio

  @Błażej, po co wsiadać na Nokie 1100?

 • Witu

  Mnie zastanawia dziwna polityka robienia kilku wersji danego modelu pytam się po co?! Wiem poleci zaraz fala hejtu. Ale jest sens robic kilka identycznych modeli nie wystarczyły by dwa flagowy i wersja mini. A tu się słyszy o pięciu samsung czterech o ironio chore jak dla mnie.

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Dla mnie taki Z6 Lite to byłby smartfon idealny. Widać, że Sony chce zrobić coś z metalu, bo te matowe plecki były krokiem w tę stronę. S650 jest mocniejszy od s808 czy s810. Więc jak nazywacie lg g4 czy moto x style flagowcem, z6 Lite też nim bedzie.

  • nick

   G4 i X Style dostało się trochę za nieflagowy procesor. Do tego na 2016 rok będą nowe modele, prawdopodobnie z SD820. SD652 to będzie mocny średniak na przyszły rok, a urządzenie z plotki powinno nazywać się M6, a nie Z6.

 • V3nom550

  Ciekaw jestem czy wyjdzie jeszcze tak udany model jak moja Z3C, która spisuje się wyśmienicie, nie bardzo chciałbym iść do samsunga czy też lg :/ (Chociaż skóra wspaniała)

 • nick

  Oby tylko nie przegięli z ramkami. Czas też zacząć wprowadzać nowy design.

 • Drzewo1986

  Po sukcesie A9 od htc myślę, że to mogłoby się sprzedawać i do tego nawet przyzwoicie funkcjonować na każdym polu. (szybkości, funkcjonalności, wyglądu, prestżu itp.)


reklama