, Apple Newsy Phablety Telefony

iPhone 6 Plus zostawił właściciela bez spodni. Z elektroniką nie ma żartów

iphone6_plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • michaw

  I tak koleś zachował zimną krew i nie włożył ręki do kieszeni. Czekam kiedy powiedzą, że to wszystko przez używanie nieoryginalnej ładowarki

 • MadMax

  Damian, to jakie lekcje możemy wyciągnąć wg. Ciebie? Co mamy nie nosić telefonu w spodniach, czy w ogóle spodni? Wielu ludzi korzysta z rynku wtórnego i uważasz, że powinni przestać? Gościowi zapalił się telefon, nie jemu pierwszemu i nie ostatniemu, to, że telefon jest kawałkiem elektroniki też nie jest odkrywcze, a zatem jeszcze raz pytam – o jakiej lekcji mówisz? Jedyne co zauważam, to że człowiek mógł wcześniej sprawdzić historię swojego telefonu – ale to i tak nie dałoby mu wiedzy o tym, że telefon jest uszkodzony…

 • Mr Vik

  Może mnie ktoś wreszcie oświecić czym się różni ładowanie baterii ładowarką producenta telefonu od innej? Prąd to prąd, a poza tym to chyba elektronika telefonu zabezpiecza baterię przed uszkodzeniem. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ładowarka z logo Jabłka czy Sony jest zupełnie inna od tej bez logo produkowanej na tej samej linii w fabryce. Moto G w kupiłem bez ładowarki w pudełku i ładuję ją czym się da: ładowarką od Samsunga, chińskim no name, prostą przejściówką z gniazda zapalniczki w samochodzie, a nawet ładowarką od PS Vita i jakoś się nie spaliła. Więc tłumaczenie, że przyczyną samozapłonu jest użytkowanie nieoryginalnej ładowarki uważam za ściemę.

 • Karol

  Każdy smartfon po mocnym uderzeniu w baterię np młotkiem tak ma. Dlatego zawsze przestrzegam przed refubished, bo to taka nówka tygodniowa, ale przejechana przez samochód. Nowa obudowa i szybka i niby jest cacy, nówka sztuka a wcale nawet nie wart tej niskiej ceny. No chyba że kupujemy coś by było dawcą, ale tak to znowu za drogo.

 • bronek

  Dziwne… to nie mógł wyjąć tego ajfona z kieszeni tylko zdjął spodnie? No ale to tylko Amerykanie przecież 😀

  • http://gravatar.com/kresekcmf gerwant

   Jasne, przecież każdy wkładałby rękę do kieszeni, w której „pali się” telefon…ale głupi ci Amerykanie.

   • bronek

    A co jest szybciej zrobić zdjąć spodnie czy wyjąć ten smartfon z kieszeni. Nic nie pisze, że on już się palił lecz był gorący.

 • Proktolog

  Dzięki. Dobrze, że ten cały filtr ma właściciela 🙂

 • Proktolog

  Kurde balans. Napisałem dwa komenty i „jakoby nikogo nie było”.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

   Filtr nie przepuścił, ale już załatwione 😉

 • Proktolog

  @FireFrost. Rozumiem. Pisałem o praktycznym zużyciu baterii jakiego doświadczyłem w samsungu s4 na którym słucham audiobooków. Po roku użytkowania doszedłem do wniosku, że jest cienko. Więc zmieniłem bateryjkę i aż mną zdziwienie szarpnęło. Po roku bateria „trzymała” z 50% tego co nowa. Na codzień używam note 4. Nie wiem jak jest, ale po roku sobie aku wymienię. Jeżeli moje doświadczenie jest uogólnioną prawdą to dyskomfortem dla mnie jest konieczność używania do wymiany baterii serwisu. W sensie finansowym również. I tyle. Taki mam pogląd 🙂

 • Proktolog

  @FireFrost. Rozumiem. Pisałem o praktycznym zużyciu baterii. Nie znam statystyk ale w takim samsungu s4 na którym słucham audiobooków po kilku miesiącach użytkowania bateria straciła może 30 %, a po roku może z 50. Wymieniłem bateryjkę i aż mną zdziwienie szarpnęło. Na codzień używam note 4. Po roku zmienię bateryjkę i sprawdzę. Sam wymienię. Bez opłat serwisowych które wcześniej nazwałem właśnie ograbianiem. Taki mam pogląd 🙂

 • FireFrost

  @Proktolog a wiesz, że w 99% przypadków na baterie wyjmowalną masz 6 miesięcy gwarancji, a na wbudowaną 24? To trochę nie pasuje do twojej teorii „ograbiania”. Ja nie mam potrzeby wyjmowania baterii, więc po jaką cholerę mi wyjmowana?

 • oklej

  Za dwa dni ogłoszą, że to kara za używanie nieoryginalnej ładowarki.

 • Proktolog

  Myślę, że to nie brak możliwości wyjęcia baterii spowodował pożar, ale twierdzenie, że brak takiej możliwości jest super to obłęd z domieszką opętania. Pozbawienie takiej możliwości ewentualnych pacjentów to zmowa producentów smartfonów w celu ich ograbiania.

 • swistak

  Jak można sprzedawać używane (czyt. odnowione) telefonu u operatora komórkowego jako nowe? przecież to karalne.

 • Wrb

  Zakmnięta obudowa to super sprawa i wcale nie ma nic wspólnego z tym zdarzeniem.Co by mu pomogła w takiej sytuacji możliwość szybkiego wyjęcia baterii?Pewnie serwis zewnętrzny dał ciała podczas odnawiania. Tak na marginesie – nie mam pojęcia czemu ludzie w czasach powerbanków itp bronią się przed unibody? Chyba lepiej nosić powerbank którym można naładować kilka rzeczy niż nosić dodatkową baterię… Przypominam ,że nowe powerbanki o pojemności ok. 2000mah są podbne wielkościowo co bateria.

 • azgaroimbaro

  To jest to , że jest zamknięta obudowa beż możliwości wyjęcia baterii, wymiany itd ,


reklama