, Newsy OnePlus Phablety Pozostali Smartfony Telefony

Prezenty od OnePlus: flagowiec bez zaproszeń na zawsze i…

Fot. OnePlus

Fot. OnePlus


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robsonik

  Tak czytam jeden pisze że to kretyni inny że nie podali wyników sprzedaży a następny że cena przesadzona heh uśmiałem się bo pewno piszą to rozgoryczone osoby które z chęcią stali by się posiadaczami One Plus One ale przez system zaproszeń nie mogą. Stąd ta frustracja. Ja zakupiłem One Plus X i szczerze w tej kwocie nie widzę konkurenta a długo szukałem bo jakoś Nexus 5 którego posiadam od dwóch lat był nie do zastąpienia.

 • Najs

  Prawda jest bolesna, o ile w momencie debiutu ludzie myśleli FlagshipKiller, o tyle obecnie nikt tego niechce. Nic nadzwyczajnego, za przesadzona cene. ONE plus x, ostatnio na jd byl za 220$… NIKKT nie zamawial, nie wyprzedal sie w dobe, ani nic z tych rzeczy. Op2 za 360$, ta sama historia.

 • http://m ja

  Poprostu po pierwsze dosyć słabo się sprzedaję a po drugie fabryki wyprodukowały już wystarczającą liczbę telefonów by móc zacząć sprzedawać je normalnie.

 • FireFrost

  Nie podali dotąd żadnych wyników sprzedaży, ale na początku mieli bardzo niską podaż, teraz widocznie sytuacja jest bardziej ustabilizowana.

 • 8000

  Niech się sami zapraszają ośmieszając się, kretyni …


reklama