, Apple BlackBerry Ciekawostki Newsy Telefony

iPhone 6k – ciekawy koncept, który robi wrażenie (wideo)

iPhone 6k i BlackBerry Priv / fot. Curved

iPhone 6k i BlackBerry Priv / fot. Curved

Popularne produkty:
 • Ambasador marki Samsung

  Coraz częściej zapomina się o klawiaturze fizycznej, gdyż jest ona po prostu zbędna. Jeżeli mamy problem z pisaniem poprzez dotyk ekranu to widocznie mamy źle dobrany model. Na jakość pisania, a właściwie obsługi całego smartphona wpływa przede wszystkim ekran – jego wielkość, czułość czy moc podświetlania. W modelach Samsunga znajdziemy najczulsze ekrany super AMOLED, które świetnie odzwierciedlają kolory. Jeżeli chodzi o wielkość to przed zakupem warto przejść się do sklepu i przetestować wybrany model. Dla osób ze słabszym wzrokiem lub większymi dłońmi zaleca się ekrany powyżej 5 cali dzięki czemu wszystko będzie dużo czytelniejsze np. model Samsung Galaxy S7 edge z 5,5 calowym ekranem.

 • Wrb

  Nie realne i kiczowate… Zrobili z iPhone’a multiple…
  @kmw bateria w 6’tce pod kontorla 9.1 trzyma dość dobrze-cały dzień bez problemu,w 5s to jest porażka z baterią.

 • benza

  Wow! Swobodny dostep do klawiatury!

 • zaba

  Po co komu fizyczna klawiatura. Mamy XXI w. Więc się nie cofajmy tylko idzmy do przodu 🙂

  • Linek

   Skróty, akcje, szybkie wybranie numeru, pisanie bezwrokowe, czujesz, co piszesz, odblokowanie, zablokowanie fona, obecnie to też trackpad, bo reaguje na dotyk(Passport, Priv), a to pozwala na gesty i pisanie szlaczkami, jak na swipe itd.
   Dla Ciebie może fullqwerty kojarzy się z czymś od HTC – Desire Z, Chacha, albo Samsungiem Chat, czy Xperią Mini Pro. Ale nie z BB, czy starą, dobrą Nokią. Doedukuj się, nim wypowiesz się w danej kwestii nie mając o niej pojęcia.

 • kmw

  Tylko będą musieli wsadzić tam jeszcze mniejsza baterię, żeby zrobić miejsce na schowanie klawiatury, a wiadomo na ile teraz wystarcza bateria w iPhone 6…

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  nigdy, nie realne.


reklama