MyKronoz ZeFit2 Pulse to najnowsza opaska typu Smart, która jak sama nazwa wskazuje, wyposażona została między innymi w pulsometr.
Najważniejszą nowością w opasce MyKronoz ZeFit2 Pulse jest oczywiście wbudowany pulsometr, który pozwala monitorować pracę serca.
Nie jest to jednak jedyne ciekawe rozwiązanie w najnowszej propozycji od MyKronoz, gdyż ZeFit2 Pulse posiada także dotykowy kolorowy wyświetlacz o przekątnej 0.9” i rozdzielczości 160 x 80 pikseli, na którym możliwe będzie między innymi odczytywanie treści wiadomości tekstowych.
Za energię odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 200 mAh, który według producenta ma zagwarantować działanie opaski w trybie czuwania przez maksymalnie dziesięć dni.
MyKronoz ZeFit2 Pulse znosi bez najmniejszego problemu zanurzenie w wodzie czy też kurz, gdyż spełnia standard IP67, a to oznacza, że użytkownik może swobodnie zanurzyć ją na głębokość do jednego metra na trzydzieści minut. Ponadto MyKronoz ZeFit2 Pulse wytrzymuje zarówno niskie (-20 stopni), jak i wysokie temperatury (+40 stopni),
Opaska o wadze 25 gramów komunikuje się z urządzeniami poprzez Bluetooth 4.0 i współpracuje ze smartfonami z systemem Android, iOS i Windows Phone.
Nowość od MyKronoz posiada także możliwość wymiany paska. Niebawem w sprzedaży pojawi się kolekcja wymiennych pasków w różnych kolorach.
MyKronoz ZeFit2 Pulse wyceniony został na 329 złotych.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…
Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…
POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…
Jaki uchwyt samochodowy marki Xblitz warto dzisiaj kupić? Sprawdzam wybrane modele i szukam najciekawszej propozycji…