, Android Newsy Samsung Smartfony Tizen

Samsung pracuje nad flagowcem z Tizen OS. Wcale mnie to nie dziwi

Samsung Z1 / fot. producenta

Samsung Z1 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  I tak są w stanie podmienić system z Android na Tizen i 70% Kowalskich to kupi bez marudzenia bo większość kupuje markę i nakładkę TW

 • Robbson

  To prawda. Posiadam dwa egzemplarze Samsunga pracujących pod ich autorskim systemem Bada. Wave 1 i 3, telefony wykonane świetnie, jak na czas swojej premiery. Nawet na tą chwilę aluminiowa obudowa i design urządzeń, sprawia bardzo dobre wrażenie, ale system… szkoda słów, działa, bo działa, ale bez jakiegokolwiek wsparcia. Szkoda.

  • Diabeł

   Miałem Wave 1,design i wykonanie to poezja.Skusiłbym się na smartfon z badą pod warunkiem niskiej ceny,5-5.5 ” wyswietlacza,bardzo dobrego aparatu fotograficznego i szybko działającej przeglądarki internetowej.

 • S

  Już raz próbowali z bada. I nic z tego nie wyszło. Porzucili system, wprowadzając aktualizacje z błędami, a z czasem okroili funkcję systemu tak, że przestał działać sklep. Myślę że kto już miał do czynienia z bada więcej tego błędu nie popełni i nie zaufa już samsungowi. No przynajmniej nie ja. I wszystkim przyszłym nabywcom też odradzam zakup smartfona z eksperymentalnym systemem.

 • Robbson

  Jeżeli jest choćby ziarno prawdy w sabotowaniu Androida przez TW samsunga, to Samsung musiałby posiadać olbrzymie zaplecze finansowe, (i pewnie takie mają), by w pewnym momencie porzucić swoje portfolio z Androidem, na rzecz Tizena. Wydaje mi się, że nie poświęcili by, tak olbrzymiego działu mobilnego z Androidem na rzecz Tizena. Dla mnie subiektywnie, to internetowy mit. A nie ulega wątpliwości, że tak jak Leo wyżej wspomniał, Samsung dąży do zdobycia miana numeru jeden na rynku mobilnym. Czy im to się uda? Czas pokaże.

 • Leo

  Pewnie chcą być jak Apple a albo lepsi

  • Rafi

   Od zawsze chcą 😉


reklama