, HTC Newsy Telefony Windows Phone

HTC Eternity, czyli WP7 i ekran 4,7 cala

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mike2

  Chyba głupi @T też coś myli jak jobs…

 • Galomaniak

  @T – slate? To widziałem tylko jako część nazwy produktu (np. Asus Eee Slate, który ma normalnego Windowsa 7, więc nie jest slatem, podobnie HP Slate PC). Wiki za dużo nie mówi na ten temat (polska: http://pl.w…wiki/Slate angielska: http://en.w…guation%29 ). Google na temat „łupka” też nic nie wyświetla ciekawego.

 • gigi

  Super, w końcu coś na WP7 z językiem polskim! Myślę, że w biznesie będzie się dobrze sprzedawał a i granie na xbox będzie na takim ekranie mistrzowskie!

 • T

  iPad i urządzenia z Androidem to slaty. Jeżeli by to urządzenie miało klawiaturę i obrotowy dotykowy ekran to można by się w sumie zastanawiać, ale bez klawiatury nie ma tabletu tylko slate.

 • Galomaniak

  @T – dzięki, za tego leminga. Zawsze uważałem, że nie mogę być człowiekiem. 😉

  Tablet ma dużo znaczeń. Jeśli się czepiać to urządzenia z Androidem nie są telefonami ani smartfonami, tylko palmofonami. Nazewnictwo się zmienia i nic na to nie poradzisz. Zresztą do jakiej kategorii zaliczasz iPada, czy urządzenia z Honeycombem?

  A co do tego HTC – to ma być konkurencja dla Della Streaka 5? Za bardzo miejsca nie widzę dla tego urządzenia. Tym bardziej, że można spodziewać się śmiesznej ceny.

 • T

  Lepiej by zrobili coś z ekranem ponad 4″ i klawiaturką. Bez klawiaturki to lipa, a 7 PRO jest trochę mały.

  Formalna granica między slate a tabletem jest taka, że tablet ma klawiaturę i desktopowy system operacyjny. Formalna granica między notebookiem i tabletem jest obracany dotykowy ekran.

  Głupi jobs pomylił tablet ze slate i teraz wszystkie lemingi z wypranym mózgiem to powtarzają.

 • Edziu

  Powiększony HD7


reklama