, Android Google Gry i aplikacje Newsy Technologie Telefony

Google+ ma szansę konkurować z Facebookiem?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wojti

  Dzięki Mateusz. No to wiemy już nieco więcej. Dziś wyczytałem, że google+ cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i jest bardzo prawdopodobne, że kiedyś tam może zacząć zagrażać FB, Tym bardziej, że wbrew temu co mi się wydawało, ma to jednak być portal społecznościowy całą gębą.

 • http://www.gsmManiak.pl Mateusz Mila

  Testuję Google+ od dobrych kilkunastu godzin i muszę stwierdzić, że platforma jest naprawdę całkiem udana. Co prawda brakuje wielu dość istotnych funkcji i wyraźnego rozgraniczenia pomiędzy kontem prywatnym a firmowym (Fun Page), które również prędzej, czy później pojawią się. Google zapewne poratuje się swoimi „kręgami” oraz „strumieniami”, ale nie sądzę, aby to się na dłuższą metę sprawdziło.

  Z tego względu, że G+ przechodzi obecnie testy i jest w fazie Beta, zaproszenia mogą wysyłać jedynie osoby, które już są w Google+ (choć i tak nie wszyscy). Natomiast jeśli chodzi o możliwość udostępnienia swojej lokalizacji, to nie jest to wymagana opcja, a jedynie jedna z form „powiadomienia” znajomych, gdzie aktualnie się znajdujemy. Opcja równorzędna z publikacją zdjęć, linków, statusów, powiadomień etc.

  Jeśli macie jeszcze jakieś pytania na temat platformy Google + / Dajcie znać w komentarzach. Postaram się w miarę szybko i dokładnie odpisać 😉

 • wojti

  Wracając do tytułu artykułu to trudno cokolwiek przesądzać, nie wiadomo w jakim kierunku będzie się rozwijał google+. Nie jest to już zwykły komunikator i nie jest to także jeszcze platforma społecznościowa i raczej póki co do tej roli nie pretenduje. Pożyjemy-zobaczymy. Ja także uważam, że jest to ciekawy pomysł.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Pozostaje tylko nie dodawać ZUSu do grona znajomych 😉 W sumie to jawna inwigilacja jest. Miejmy nadzieję, że zostanie to rozwiązane na zasadzie akceptacji przez osobę szukaną. Mam na myśli zgodzenie się, aby zostać zlokalizowanym.

  Ale aplikacja naprawdę ciekawa 😉

 • wojti

  I jeszcze jedna sprawa: z tego co zrozumiałem to za pomocą tej aplikacji udostępniam znajomym swoją lokalizację! He he mam nadzieję, że można tę funkcję wyłączyć, jeśli nie to z pewnością zainteresuje się tym np ZUS 😉 Pan x jest na chorobowym a widzimy go nad morzem na plaży! Bójcie się! 😉

 • wojti

  Nie ma sprawy- chciałem raczej dopytać a nie zwracać uwagę;) No to już mi wyjaśniłeś. Dzięki Bartku.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Post już sprostowany. @wojti -dziękuje za zwrócenie uwagi.

  Pozdrawiam

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Póki co serwis jest w fazie testowej, niestety aby z niego korzystać trzeba być w gronie wybrańców googla 😉 plus.google.com/up/st…38;type=st – proszę.

 • wojti

  Nie bardzo rozumiem od kogo mam otrzymać to zaproszenie abym mógł korzystać z google+ ?


reklama