, Android Apple BlackBerry Google Gry i aplikacje iOS Microsoft Newsy RIM Smartfony Windows Phone

Smartfony z Androidem są bardziej awaryjne?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • hellypton

  Wynika to z tego, że jest dużo chińskiego „sprzętu” opartego na Androidzie.

 • wojti

  Gdzieś wyczytałem, że produkcją telefonów z Androidem zajmuje się bodaj 35 firm. Nie znam aż tylu renomowanych firm z tej branży, stąd wniosek, że produkuje je wielu tanich i mniej solidnych producentów, i to jest w artykule wyraźnie powiedziane! Mój sprzeciw budzi tylko sam tytuł artykułu, gdyż może zasugerować by nie kupować telefonów z Androidem. A przecież z pewnością nie o to chodzi. Te przytoczone tu liczby nie kłamią, Android jest otwarty i to powoduje, że niektóre, tanie modele zawyżają te statystyki awaryjności. No ale pamiętajmy, iż dzięki temu można mieć Androida praktycznie z każdej półki cenowej, czego nie można powiedzieć o iOS. I to raczej jest zaletą a nie wadą

 • wojti

  A gdzie moderator?? (wpis @yo)

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej

  Witam!
  Macie Panowie rację – tekst mógł być niezrozumiały. Źródło, z którego korzystałem (a nawet dwa) źle zrozumiało tekst pierwotny. Po odnalezieniu rzeczonego, dokonałem korekty we wpisie i teraz stał się bardziej sensowny. Moja wina i mam nadzieję, że zrozumiecie i wybaczycie.

 • Michael

  wojti ma rację. Smartfonów z Androidem jest po prostu więcej, więc większe też jest prawdopodobieństwo, że w tej grupie telefonów trafimy na wadliwe modele telefonów.

 • wojti

  @Galomaniak -słuszne spostrzeżenie-ja też tego nie rozumiem. Swoją drogą jeśli tak młody Windows 7 ma aż 9% to jest to wg mnie bardzo dużo! Przecież tani producenci (tj ci którzy przykładają mniejszą wagę do jakości) raczej jeszcze nie produkują telefonów z tą platformą

 • Galomaniak

  Znaczy, że ten, no, nie rozumiem 🙂

  14% kontaktów z serwisem dotyczy problemów technicznych. Czego zatem dotyczy pozostałe 86%? Porad jak używać sprzętu?

 • wojti

  Działa tu raczej prosta zależność, że im więcej sprzętu z Androidem tym więcej wadliwych modeli napotkamy. Tytuł artykułu wprowadza w błąd. Powinien raczej brzmieć: Otwartość Androida zawyża statystyki awaryjności z tym systemem operacyjnym.


reklama