, Android HTC Newsy Sony Ericsson Telefony

Sony Ericsson Ape – czy ten koncept ma szansę zaistnieć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mirku

  @ Michael jeśli chodzi o zdjęcia, to się z tobą zgodzę, ale co do muzyki, to racji nie masz. przyznam ci też rację co do dizajn, samsung mógłby się od SE uczyć 🙂 mimo że od lat używam samsunga i nie wyobrażam sobie lepszego dla siebie telefonu (pod względem hardware) to sam wygląd nie powala na kolana i prawie wszystkie tłuczone są na jedno kopyto. połączyć wygląd SE z bebechami samsunga i dla mnie byłby to telefon pierwyj sort. no ale nie ma rzeczy idealnych, a przed SE jeszcze dłuuuga droga aby dogonić czołówkę.

 • Michael

  Od X10 może i brzmi lepiej, ale przy Arcu nie leżał.

 • Falcon334

  W kwestii muzyki? Prosze Cie;) galaxy s brzmi lepiej od np x10 arca w swoich lapskach jeszcze nie mialem zebyporownac ale od x10 brzmi duuuuuzoooo lepiej;)

 • Michael

  Wierz mi, że nie każdy jest maniakiem telefonów komórkowych i nie potrzebuje 2-rdzeniowego procesora. To tylko ułamek ludzi korzystających z telefonów. To, co pakuje SE w swoje nowe telefony jest zupełnie wystarczające do obsługi podstawowych funkcji telefonu i funkcji multimedialnych. W kwestii jakości zdjęć i muzyki SE zostawia w tyle konkurencję.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Mówiąc o odgrzewanych kotletach nie miałem na myśli designu, ale parametry sprzętowe. Bo o tym traktuje news od samego początku – o osiągach sprzętu, a w tym przypadku konkretnie procesora. SE pozostaje w tyle, nie wypuszczając na rynek nic z dwoma rdzeniami. I to jest esencja całego wpisu w kilku słowach.

 • Mike

  @Michael
  Zgadzam się. To właśnie SE wypuszcza więcej nowości niż HTC i SAMSUNG razem wzięte. Ich telefony są przemyślane i mają unikalny design.

 • Michael

  Dziwne, bo ja zauważyłem w komenatrzach zupełnie co innego niż autor tego artykułu. Kolejna sprawa – Samsung wypuszcza więcej odgrzewanych kotletów niż SE. Dziwne, że tego nie zauwazyłeś.
  A jeśli Arc, Neo, Pro, Ray, Active są nietrafione, to pozostaje mi tylko współczuć gustu.


reklama