, Android Krüger&Matz Telefony Testy

Kruger&Matz LIVE 3 – test pierwszego polskiego telefonu ze Snapdragonem 615

Kruger&Matz Live 3 / fot.gsmManiaK.pl

Kruger&Matz Live 3 / fot.gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • niezadowolony użytkownik LIVE3

  Wymiana pękniętego szkiełka i digitizera (dotyku) w serwisie Krugera =400pln lub wymiana na nowy w serwisie =550pln. Cena na dzień 10styczeń2017r. Treść rozmowy ” Witam, telefon możemy naprawić ale tylko w serwisie. Nie wymieniamy tego typu części. Koszt wymiany panela przedniego w przypadku tego modelu to kwota 400,00zł brutto. Możemy również panu zaproponować wymianę na nowy egzemplarz, z nową 24-miesięczną gwarancją, z dopłatą w wysokości 550,00zł.” Na stronie Lechpolu (dystrybutor i serwis produktów K&M) cena 599pln. Czyli wartość tego co zostało jest na poziomie 50pln. Telefon zakupiony dokładnie 6 miesięcy temu w cenie promocyjnej 699pln. Każdemu kto nawet pomyśli o zakupie sprzętu tej marki O D R A D Z A M !!! Ja skusiłem się parametrami tego wynalazku w stosunku do ceny i nawet wszystko pasowało do momentu kontaktu z serwisem. Więc potencjalny kliencie K&M zorientuj się najpierw czy wybierając telefon droższy, markowy, popularny nie płacisz mniej w przypadku ewentualnej awarii w serwisie producenta czy jakimkolwiek serwisie gsm. Mam zdolności manualne i samemu wymieniłbym ten digitizer ale problem polega na tym, że nie można go nabyć… PS. A tą gwarancję 24miesiące to o kant d.py rozbić … kupując u dystrybutora chciałem dopłacić dodatkowo za ubezpieczenie szkiełka i niestety takiej opcji nie ma :/ Pozdrawiam wszystkich czytających

 • Brzdyl PL

  nie odtwarza 4k ? więc po co ten 615 w smartwonach skoro i tak urządzenia z 410 potrafią to samo co ten jak i inne smartwony z tym czipem.

 • Hajla

  Telefon projektu i produkcji chińskiej pod marką kojarzaca się z Niemcem z nazwa angielska. Czy ten telefon chociaż w instrukcji ma język polski?

  • http://gravatar.com/pakierhakierxd pakierhakierxd

   Miałem tablet Kruger Matza i miał instrukcję po Polsku 🙂 ,ogólnie nie narzekałem …,nie boję się zaufać chińskim firmom :D,czasem ich produkty są całkiem ok.Mam telefon jako zapasowy firmy Colorovo model Citytone 4 lite i całkiem fajnie działa.

 • p

  Widać po wydajności że masz racje. Co nie oznacza że nie będzie na niego jakis custom romów. Tyle ze za 1000zł to porażka. Za tyle co kosztuje w Chinach czyli 500zł-może być

 • Rizan krol disco

  Przy takiej baterii czas działania to kpina. Skopany soft

 • Wania

  Ot, cały K & M… 🙁

  • GieKa

   Producentem telefonu jest TCL. U niego model nazywa się 3S M3G. Branduje go też UMI jako eMax Mini. UMI już zapowiedziało 5.1.1 na tego smartfona.

   • wania

    Tak, zdaję sobie sprawę, że K&M to żaden polski producent 🙂 Ot, zwykły „chińczyk” i w dodatku „niedopracowany”!

    • GieKa

     I to niedopracowanie jest o tyle dziwne że pierwsze informacje o tym TCL pojawiły się pod koniec czerwca. Jeśli po takim czasie jest problem z aktualizacją do 5.1 to o 6.0 można chyba zapomnieć.
     Tak sobie przypomniałem. Zarówno UMI jak i TCL mają jakiś skaner tęczówki oka. K&M ma coś takiego?


reklama