, Android Newsy

Globalna aktualizacja do MIUI 7 pod koniec miesiąca

MIUI 7

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ściskam

  Szkoda, że nie aktualizują przy okazji bazy androida tylko samą nakładkę. Kupując Xiaomi trzeba niestety liczyć się z tym, że na jakiej bazie kupiłeś na takiej juz zostaniesz…

  • http://gravatar.com/xymox4ad xymox4ad

   Troszkę mijasz się z prawdą. Używasz na co dzień? Po pierwsze przy aktualizacjach MIUI przestaje być ważna wersja Android. I to jest fakt. Przy tym telefonie wyleczyłem się wypatrywaniem na kolejne numerki. Bo nie to wpływało na rozwój systemu. Np. łatki na Stagefright przyszły szybko i bez fanfar. O tym mogą pomarzyć miliony innych użytkowników Android. Tak na marginesie to na swojego Nexus 2 LTE miesiącami omijałem przycisk „aktualizuj” Po cholerę mi gorzej działający tablet niż na aktualnym KitKat. Dopiero jak wyszło kilka poprawek zgodziłem się na 5.1.1. A po drugie to mój Xiaomi Redmi był na JellyBean i teraz jest KitKat mimo że nie spodziewałem się już zmian. I teraz wcale nie tęsknie za Lollipop. MIUI rozwój mnie interesuje.

   • Ściskam

    Masz racje, na numerku mi nie zależy ale mimo wszystko dobrze od czasu do czasu zaktualizować bazę Androida bo zawsze to jakieś usprawnienia większe i mniejsze np wsparcie dla 64bitowych procesorów, a skoro robią globalną aktualizacje to mogli by już zaktualizować Androida do wersji 5.1.1 tak na przyszłość.

 • Bartek

  Myślałem że naprawdę coś się kroi, a miui7 już jest dość długo dostępne…

 • http://gravatar.com/xymox4ad xymox4ad

  Przykro mi ale całe te info bez wartości. MIUI 7 jest od sierpnia na telefony Xiaomi. Kto ma niższą wersję to znaczy że nie chciał instalować. Nic nie ma dziwnego że 7 jest na Kitkat czy Lollipop bowiem MIUI 7 nie jest zależne od wersji Android. Używając MIUI Polska nie czekamy na OTA bo to tak nie działa. Sami sobie aktualizujemy cyklem tygodniowym. Oczywiście jeśli tego sobie życzymy.

 • Durilian

  95% użytkowników z Polski korzysta z MIUI Polska, wiec z miui 7 korzystają już od dłuższego czasu.

  Miui na tyle głęboko ingeruje w Androida, że między miui na kitkacie a na lolipopie różnice można zauważyć tylko wchodząc w informacje o androidzie. inny numerek i tyle.


reklama