, Microsoft Newsy Nokia Samsung

Murtazin: Nokia sama rozpuszcza plotki o przejęciu przez Samsunga

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • rey

  Nie bez powodu Samsung tak dobrze sobie radzi, w ostatnim czasie na rynku mobilnym – zwłaszcza z modelem SGS i jego następcą SGS II które, pod względem sprzedawalności nie mają sobie równych. Nokia ma swoje grono odbiorców, i emil ma rację… Bo jest ono całkiem inne niż grono odbiorców samsunga. Przyzwyczajone do solidności, ceny i stabilności. A nie dwóch redzeniów i innych tego typu bajerów.

 • emil

  Pisanie głupot to jedno a myślenie to drugie.Trabant może kupić Mercedesa ale nie klientów. Samsung może kupić Nokię ale nie klientów Nokii.Kto ma ile pieniędzy i co kto może nie interesuje klienta.Trzeba mieć coś do za oferowania a Samsung nic niema.

 • SmackThat

  Dla samsunga kupno NOKII nie jest problemem, z tego względu że samsung jest 2,5x większą firmą niż NOKIA. I posiada około 120 miliardów dolarów, więc stać go na kupno NOKII, w przeciwieństwie do NOKII która nie jest w stanie kupić nawet BlackBerry czyli (RIM).

  www.forbes.com/global2000/list

 • emil

  Odwrotnie

 • ghost

  emil.. jeszcze 4 lata temu bym się z Tobą zgodził.. ale teraz jest odwrotnie.. To Nokia jest jak… Powiedzmy ta Skoda, a Samsung VW….

 • emil

  Hahahahahah…… hahahahahaha…..hahahhaaaa…buuuuhhhhhaaaaaaa….
  Samsung przejąć Nokię hahhahhahahaaaaaaaahhhhaaaa.
  Bo mi zajady popękają ze śmiechu, to tak jakby Trabant chciał kupić Mercedesa.


reklama