Apple udostępniło dzisiaj aktualizację systemu iOS 9 do wersji 9.0.2, a deweloperom trzecią betę oprogramowania iOS 9. Choć nie ma w nich czegoś nadzwyczajnego, to jednak kilka zmian i usprawnień się pojawiło.
Poprawka przynosi przede wszystkim usprawnienia w działaniu (niektórych) funkcji systemu i domyślnie zainstalowanych aplikacji.
Aktualizacja (9.0.2) reguluje następujące kwestie:
Aktualizacja jest już dostępna jako aktualizacja OTA (over the air). Aby zaktualizować iOS-a należy być połączonym z siecią Wi-Fi, a następnie nawigować do: Ustawienia → Ogólne → Uaktualnienia.
Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…