, Newsy OnePlus Pozostali Telefony

Nowe urządzenie OnePlus ma już swoją nazwę. Smartfon pełen niespodzianek

ONePlus 2_7

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Liber

  Preed dlaczego do Motoroli? X najpierw były HTC dlaczego Motorola z nich miałaby nie ściągnąć ?

 • preed

  Dziwna analogia do moto x bambusowej 🙂 zrzynaja na calego. O ile drewniana obudowa jeszcze ujdzie, to dopisek x jest analogia do moto x 🙂

 • Matticzek

  OPO to świetny telefon i mimo tego, że ma ponad rok w przedziale cenowym do 1500 nie ma konkurencji. OP powinien czekać z premierą drugiego urządzenia do premiery S820 wtedy na pewno nikt by się nie zawiódł.

 • FireFrost

  Osoby, które się nie znają lecą na znane marki, a te obeznane w temacie nie są zainteresowane telefonem ze S810. Mi osobiście przeszkadza też brak szybkiego ładowania w 1+2, mimo wszystko może i bym go nabył, ale throttling sprawia, że S810 schodzi pod obciążeniem na mocniejszych rdzeniach z taktowaniem do 1ghz, a w takiej sytuacji szybszy okazuje się S801, którego mam obecnie w 1+1. Zresztą na dzień dzisiejszy 1+1 to wciąż bardzo atrakcyjna propozycja i pewnie dalej się sprzedaje.

 • Adamo1139

  Też dostałem przedwczoraj zaproszenie i też nikt go nie chciał w Polsce. Tylko ono jest przypisane do maila i ciężko, żeby komuś dać, nie chciałem jakiś specjalne się z tym bawić i już killuje wygasło i dostawa je automatycznie następna osoba.

  • Karol

   @Adamo1139 No i prawidłowo, kto sprzedaje jest oszustem, nawet jeśli chce symboliczne 1 zł. Ty kupujesz, reszta przepada, to kolejni zainteresowani dostają i wszystko gra.

 • ra-vau

  xD panowie, ostatnio dostałem zaproszenie do kupna OP2 … nikt go nie chciał odkupić za 20zł, … baaa… nikt go nie chciał za darmo! Zainteresowanie u nas w kraju jest marne, o ile OPO robił szał, każdy go chciał o tyle One Plus TWO to przydrogawy badziew… cena powinna być o 100$ niższa niż ta obecnie. W zestawieniu z takim LETV X600 który można kupić za… 220$ nie widzę powodu by dopłacić do one plus. … Jeśli ten X będzie droższy niż 250 $ to nie wróżę mu sukcesu.

  • Lario

   Ładna ściema. Na oficjalnej stronie oneplus.net, a dokładniej na pod-forum polskim jest więcej chętnych niż zaproszeń, niektórzy czekają ponad miesiąc by od kogoś przygarnąć zaproszenie. Także proszę nie zmyślać i okłamywać ludzi. Internetowe kłamstwa i hejty są plagą.

 • Adamo1139

  Będzie extra. Ja to wiem 😉 oby nie przesadzili z obcięciem pamięć Flash. 5 cali, s801, fhd, dobra bateria, extra wygląd, niska cena.

  • nick

   5 cali? Raczej nie mniej niż 5,5″.


reklama