, Newsy Wearables

Opaska Jawbone otrzymała właśnie nowe funkcje. Dla mnie to jednak wciąż za mało

8663683757_604fe0fa3f_k

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • Ciszkoo

    Zastanawiam się czy ktoś z czytelników albo czy sam autor miał styczność z bandem od Microsoftu? Słyszałem trochę pochlebnych opinii o Microsoft health,mam telefon na Windows i uprawiam sport a fajnie by było sprawdzić jakie dane by takie urządzenie zebrało.stąd do was pytanie: Opłaca się?

  • http://m ja

    Poprostu marża zabija te urządzenia. Koszt produkcji to pewnie 50zł a większość smartbandow kosztuje w granicy 500zł. Marża 1000% i tak samo jest w przypadku smartwatchów,l.

  • zdzichorowerzysta

    Mam xiaomi mi band i jestem z niego bardzo zadowolony, ale najlepiej używa sie jej z MIUI, bo ma dostępną bardzo dużą aktualizację z ich app store, której nie ma w google play. Sama opaska wg producenta wytrzymuje na baterii do 30 dni, co jest kilkukrotnym pobiciem osiągów konkurencji, a mi dzisiaj właśnie został 1 % po 65 dniach (sic!) od ładowania! I sen mierzy bardzo precyzyjnie zaznaczając też czas spędzony w lóżku przed snem. A budziki są dyskretne i zabójczo skuteczne 😉 wg. Mnie na nic lepszego trafić nie można dopłacając jeszcze duuuże pieniądze 😉


reklama