, LG Newsy Phablety Telefony

LG G4 Pro/Note pokazał się w TENAA. Funkcjonalność ponad wykonanie

LG G4 Stylus / fot. gsmManiaK.pl

LG G4 Stylus / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • savuR

  Bierz śmiało Note 4. Nie ma obecnie nic lepszego. ..niestety.

 • Wojtas72

  Troszkę dziwny, ale bez specyfikacji nie chce wyrokować

 • gianni_zambrotta

  ramki wąskie, wygląda całkiem dobrze, mam duże nadzieje z nim związane, bo jednak Huawei dało ciała ostatnio zaprezentowanym Mate S, gdzie jestem mega rozczarowany baterią, gdzie w poprzedniku była 1700 mah większa! to wręcz przepaść technologiczna :/ Jeśli LG nic nie pokaże zmienię swojego LG G3 na Note 4, którym w moim odczuciu jest ostatnim świetnym smartfonem od Sama.

  • aaa

   Zmieniając na Samsunga zrobisz co najmniej dwa kroki w tył a jakościowo cofniesz się o 20 lat. Samsung to przereklamowany produkt ktory swoj sukces opiera na sprzedawaniu telefonow za 1zł w abonamencie kazdej cholocie

 • gość

  Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, albo zasieje chociaż ziarno zwątpienia. W zasadzie pewnie ten Snapdragon 810 nie jest taki kiepski jak go opisują. Ale wypuszczenie takiej ploty pozwali poskromić apetyt konsumentów sprzedając G4 ze Snapdragonem 808 jako pełnoprawnego flagowca w korzystnej jak na ten segment cenie. Natomiast wypuszczenie pierwszego smartfona ze Snapdragonem 820 pewnie będzie dobrą okazją do wywindowania cen i próbą wskoczenia w segment Iphona, jak ma to miejsce z 4K u Sony, które dosłownie oznacza 4 koła. Z drugiej strony, nie rozumiem całej tej ekscytacji robaczywym jabłkiem. Jestem ciekaw jak cały ten ForceTouch wpłynie na trwałość wyświetlaczy. Szczerze mówiąc czekam na moment, kiedy telefony się przepoczwarzą na tyle, że człowiek będzie używał w sposób nie skrępowany wszystkich jego funkcji bez spoglądania nerwowym wzrokiem kiedy mu padnie bateria.

 • Bomba

  Dla mnie wygląda całkiem dobrze


reklama