, Android Gry i aplikacje HTC Newsy Technologie Telefony

HTC potwierdza: koniec z blokowaniem bootloadera!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Galomaniak

  Wątpię, żeby HTC usunęło bootloadery, bo wtedy w ogóle nie da się uruchomić urządzenia. Jak już to je odblokowało. HTC: „Today, I’m confirming we will no longer be locking the bootloaders on our devices.”, HTC Polska: „Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że HTC nie będzie blokować bootloaderów w swoich smartfonach.”

 • AnonymousIV

  Och, ja zapytałem ich o to, zanim jeszcze news się tutaj pojawił, bo czytałem ich wpis na „fejsie”. Pytałem nasz polski oddział, jak również ten z UK, czy chyba nawet z USA, jednak mam nadzieję, że polski oddział mi odpowie, bo jest mało popularny na fejsie, dlatego jest mało komentarzy 🙂 w razie czego też tutaj napisze, jak mi odpiszą.

 • http://www.gsmManiaK.pl Krzysztof Swoboda

  @anonymousIV: sugerowałbym zapytać polski oddział HTC, nawet poprzez tablicę na Facebook’u. Teraz, w kilka godzin po ogłoszeniu tej „dobrej nowiny” mało kto może chyba pochwalić się wiedzą o tym, co HTC zrobi z Incredible S 😉 również zapytam ich o to na „fejsie”, jak mi odpowiedzą, postaram się zrobić z tego jakiegoś newsa acz nie mogę zagwarantować, że otrzymam odpowiedź :/

 • AnonymousIV

  Jak myślicie. Czy bootloader zostanie zniesiony też dla starszych modeli? Np. HTC Incredible S? Bo chcę go kupić wkrótce, a duża część osób twierdzi, że smartphone z zablokowanym bootloader’em to zakup niewarty zachodu..

 • rey

  ALLELUJA ! 😉 Miejmy nadzieje że wytrwają w tym postanowieniu już na stałe…


reklama