Korporacja LG wypuściła na rynek smartfon Revolution, przeznaczony dla sieci LTE amerykańskiego operatora Verizon. W przypadku podpisania umowy z operatorem na dwa lata, klient zapłaci za nowy sprzęt 250 dolarów (około 700 PLN). To dużo, biorąc pod uwagę, iż większość topowych modeli, można w Stanach kupić za 200 dolarów (przy podpisaniu umowy abonenckiej). Warto się także zastanowić, czy faktycznie mamy do czynienia z rewolucyjna konstrukcją…?
Zacznijmy od tego, iż sprzęt został wyposażony w podzespoły, które dziś należy już uznać za lekko przestarzałe. Na pokładzie smartfonu znalazł się m.in. 4,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×800 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon MSM8655 o taktowaniu 1 GHz, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (w komplecie znalazła się karta 16 GB), a także moduły Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Użytkownicy będą mogli korzystać z portu HDMI, dwóch aparatów (główny 5 Mpix oraz przedni 1,3 Mpix do wideorozmów).
Póki co sprzęt współpracuje z systemem operacyjnym Android 2.2 (Froyo). Południowokoreański producent zapowiedział jednak, iż urządzenie doczeka się aktualizacji do nowszej wersji oprogramowania (Gingerbread). A jak Wy się zapatrujecie na tę azjatycką „rewolucję”?
Źródło: Onliner
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…