, Apple Newsy

Apple zaprasza na konferencję. Nadchodzi iPhone 6S i iPhone 6S Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert

  Apple ma ekosystem, jakość, i wsparcie.
  4s po dziś dzień dostaje update i ios9.0 też dostanie. Sprzęt na androidzie jest wspierany bardzo krótko albo jak np w przypadku Huawei wcale ( flagowe Mate7 czy P7 wciąż na 4.4.2) .
  Problemu z odsprzedażą także nie ma, trzymają cenę. IFA wieje nudą, same odgrzewane kotlety.

 • Blazej C

  @up. Szczera prawda. Tak naprawdę wszyscy producenci swoją polityka czy nowościami lub tak naprawdę ich brakiem „wpychają” klientów w ręce Apple. Moze i dobrze skoro sami nie potrafią nic ciekawego zaprezentować uzgadniać kasy to niech dalej zarabia Apple. Co by o nich nie mowić maja świetne produkty i system.

 • Nocturnal

  Cóż mówić. Czekałem na IFA ale ze nic wielkiego nie będzie to czekam na konferencję Apple. I to nawet nie tak, że samo Apple mnie do tego zachęca a inni producenci. Note nie ma w Europie a i tak gdyby był to odpada ze względu na ilość wad. MS na którego po cichu liczyłem wypuści telefony podobne do zetafonów lumia. LG miało zaskoczyć g4 pro czyli telefonem super premium który był moim faworytem a teraz powoli się z tego wycofują. Pierwszym i ostatnim iphone który miałem był właśnie pierwszy iphone na rynku. Miło go wspominam. Może dam szansę jego największemu potomkowi 6s+. W razie czego za rok będę mógł go sprzedać za dobre pieniądze i kupić sobie innego flagowca z rocznika 2016.


reklama