, Newsy Technologie

Wzorek skuteczniejszy niż hasło? Bzdura!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Emma

  Jeszcze dochodza smugi od palcow…

 • Dankan

  Siła hasła jest zależna od kobinacji. Klawiatura też ma dużo znaków, ale nie zmienia to faktu że powstają również banalne hasła np.”qwerty”. Dlatego czesto posługuje sie generatorem, a potem zapamientuje takie hasło. W obrazkach powino byc to samo. Skad mam wiedzieć jakie hadło w tym systemie jest bezpieczne.

 • FireFrost

  Cyanogen pozwala wybrać ilość kropek – maksymalnie 6 na 6. Ja mam 5 na 5 i nie sądzę aby ktoś bez podpatrzenia wzoru był w stanie to złamać…

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Amadeusz Cyganek

  Oczywiście miało być, że zaczyna się z narożnika, a nie z tego samego punktu – dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione 😉

 • Adamo1139

  Nieprawdą jest to, że poważne 3/4 wzorów zaczyna się od tego samego punktu. Dane wskazują na 44% zaczynające się od lewego górnego rogu i 33% na wzory zaczynające się od innego z 3 boków. Kod jest przecież dobrym rozwiązaniem. Nikt nie każe zaczynać od rogów. Kombinacji jest dużo. Nie wiem ile. Ktoś pisał o 400k. Ja się doliczyłem 983k, ale liczyłem kombinacje kropek, nie lini między kropkami.

  • Marcinsilver

   „She found that a large percentage of them—44 percent—started in the top left-most node of the screen. A full 77 percent of them started in one of the four corners”

   Nie lubię takiej nierzetelności.

   A wracając do tematu to wzorki nie są słabe same w sobie, tylko użytkownicy mało pomysłowi.


reklama