Jeden bezpłatny nocleg dla dwóch osób z soboty na niedzielę ze śniadaniem w sieci hoteli Novotel – taka jest propozycja dwóch współpracujących firm. Wystarczy być posiadaczem Samsunga Galaxy S6 lub Galaxy S6 edge i pobrać aplikację HRS. Podczas rezerwacji należy wybrać stawkę Company rate, a następnie postępować zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie http://galaxys6.hrs.de/.
Posiadacze Samsungów Galaxy S6 oraz Galaxy S6 edge mogą także liczyć na specjalne rabaty na pobyty w hotelach w Polsce oraz poza jej granicami. Jeżeli w pobranej uprzednio aplikacji wybierzecie stawkę Samsung Rate możecie uzyskać nawet 30% zniżki na pobyt w wybranym przez siebie hotelu. Warto jeszcze wspomnieć, że osoby, które założą konto w serwisie MyHRS, mogą otrzymać voucher, który pozwoli na spędzenie dwóch nocy ze śniadaniami w pokoju dwuosobowym w wybranym hotelu.
Akcja promocyjna wystartowała 18 sierpnia bieżącego roku, a ilość voucherów jest ograniczona – 500 Galaxy Gifts oraz 500 MyHRS. Niestety, z akcji promocyjnej nie mogą skorzystać osoby będące w posiadaniu Galaxy S6 lub Galaxy S6 edge zakupionego w ofercie operatorskiej.
Lista hoteli sieci Novotel w Polsce, w których można skorzystać z promocji:
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…