, Akcesoria Artykuły Wearables

Masz Apple Watch? Zaopatrz się w te akcesoria!

Apple Watch, fot. producenta

Apple Watch, fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Artur

  Potrzebuję thunderbolt kabel – gdzie mogę kupić produkt dobrej jakości w przystępnej cenie?

 • Elek

  Ja ostatnio postanowiłem kupić folię ochronną dla swojego Apple Watcha.
  Udało mi się wyłapać super okazję a mianowicie Folię ROCK Hydrogel Apple Watch.
  Póki co, trzyma bardzo długo a drobne rysy same znikają z powodu tak zwanej ,,autoregeneracji’’.
  Warto też dodać, że folia jest ultra cienka przez co kompletnie nie zauważalna.
  Jeżeli kogoś zainteresowałem to tutaj znajduje się owy model:
  www.alget.pl/apple…38-mm.html

 • Hubert

  Ostatnio nabyłem Apple Watcha z szafirowym szkłem. Wybrałem model droższy z myślą, że szkło naprawdę nie będzie się rysować. Miałem już doświadczenia ze szkłem szafirowym i nigdy na zegarku nie dostrzegłem najmniejszej ryski. Apple Watcha z szafirowym szkłem mam już porysowanego po tygodniu (bez większej eksploatacji, czynności codzienne). Polecam zakup naklejki na ekran, bo szafir szafirowi nie równy.

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Przy uderzeniu punktowym niestety nawet szafir nie pomoże. Szafir się nie rysuje ale jest nieodporny na uderzenia. Może diament by wytrzymał choć chyba także nie. Dopóki nie wymyślą substancji elastycznej jak plastik i odpornej na zarysowania jak szafir lub diament nie ma mowy o odpornych wyświetlaczach.

 • Adamo1139

  Kawałek folii/szkiełka za 80zł 😉 przecież to para razy mniejsza powierzchnia, niż w smartfonie, dodatkowo brak dziur na głośniki itp. Drogo. Słuchawki z Chin za 100zł bezprzewodowe zapewnią 18h słuchania non stop… Nawet za 40 zł zapewnią, ale będą gorszej jakości

  • Rolx

   ale beats’y to marka za którą płaci się cholendarne pieniądze a stosunek jakość-cena jest totalnie nieopłacalny za to dostajesz +10 do fejmu i niektórzy taki kolej rzeczy akceptują ważne by być tego świadomy, ja sam ostatnio postawiłbym na taki układ bo chciał zakupić myszkę mamba od razera który ma słaby czujnik i możliwości pod względem ceny i tego co oferuje konkurencja i to za mniejsze pieniądze ale myszka świetnie leży w dłoni i poprostu bardzo mi się podoba ale ostatecznie stwierdziłem że lepiej spożytkuje gotówkę.


reklama