, Android Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 2 z MIUI 7. Wydajny i bardzo tani phablet

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • leonov

  Tak sobie czytam i …. co wyczytałem ? „Oficjalnej prezentacji doczekał się Xiaomi Redmi Note 2, który występuje tylko w wersji z układem SoC dostarczonym przez tajwański koncern MediaTek” , jak się to ma do informacji z waszej strony tj. http://www….-note-2-4/ , gdzie piszecie „Sercem Xiaomi Redmi Note 2 będzie Qualcomm Snapdragon 615” , oco chodzi ? jaki procesor w końcu tam jest ?

 • nick

  MIUI 7 poprawi czas pracy na baterii o 25%. Żadne osiągnięcie bo poprzednik na Lollipopie 5.0 był tragiczny, 3100mAh na pięciocalowym ekranie znikało w oczach. Zamiast „bardzo źle” wrócą do „średnio”. Optymalizacja u Xiaomi była słaba, jest słaba i jeszcze długo będzie słaba.

 • didskalia

  Żałuję, że jest to phablet- ponad 7,5 cm szerokości i 15 cm długości :/ Spore to.
  I zapewne najtańsza wersja będzie do zdobycia za ok 800 złotych :/
  No bo skoro taki meizu m2 miał być w chinach za 600 juanów, a na pandawill był za ok 600 złotych…

 • nick

  Przyda się ta optymalizacja MIUI bo dotychczas było bardzo słabo pod tym względem. A ceny dotyczą partnerów handlowych, klient detaliczny musi obie doliczyć marże. Szkoda, że to taka duża cegła…

 • M@ister

  Niecale 800 zlotych za najmocniejsza wersje wraz z podatkiem ? Jakoś nie chce mi sie w to wierzyć…

  Swoja droga wygląd bardzo zbliżony do myphona cuba.

 • http://m ja

  Znowu Chińczycy pokazują pazur. Im większą konkurencją tym lepiej. Co prawda nie kupię telefonu od nich bo cenie sobie gwarancje której w polsce nie ma. Ale Chińczycy dają pstryczka w nos wielkim firmą i niech tak będzie dalej to odbije się z korzyścią dla użytkowników. Gdybym mieszkał w chinach nigdy nie kupił bym żadnego flagowca znanej firmy gdy za takie śmieszne pieniądze mógł bym mieć taki sprzęt.

 • krisgucio

  Ciekaw tylko jestem czy obsłuży LTE na 800MHz… ?Bo brak powoduje, że jak na tą chwilę Meizu czy Xiaomi dla mnie odpadają,ale…


reklama