, Android Newsy

CyanogenMod miażdży konkurencję ilością użytkowników

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Żadne przejęzyczenie. Windows Phone ma 70 milionów.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  CM już RIP 😀

  Tak serio to aktualnie producenci już aktualizują szybciej swoje smartfony.
  CM który ma 99,99% fragmentacji i w zasadzie jeden wielki shit jest bez sensu jego instalacja.
  Liczby o popularności CM są wyssane z palca i raczej może były wiarygodne 2 lata temu gdy jednym ratunkiem na nowszy soft był CM ale nie teraz

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  to jest lekko zmodyfikowany android. gdyby nim nie byl, i nie mial uslug google mogli by zapomniec o czym kolwiek

  • Borneo

   w jakim Ty świecie żyjesz, od dawna mam wywalony cały syf od google, łącznie z google services, sklepem i resztą szpiegującego badziewia. Jest cała masa aplikacjii którymi można swobodnie zastąpić to co ma google. i to są w dużej mierze lepsze zamienniki. Żeby ściagać apsy ze sklepu też nie potrzeba sklepu google, wystarczy inny sklep jest ich cała masa, ich zaletą jest to że działają bez „google services”, bo usługi google to największa porażka jaka może tylko być.

 • Rabin

  Czasem przejście na niego jest jedynym wyjściem, że by przedłużyć żywotność urządzenia którego producent nie aktualizuje.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Robin
   To już mity i dawno nie prawda …

   Obecnie fragmentacja CM to 99% , zasadniczo nic nie aktualizują w OTA od dawna i wszystko na czym kiedyś zainstalowano CM jest również porzucona.
   Tak obiektywnie to coraz więcej smartfonów ma Lollipop lub jeszcze KK a CM to lipa

   • Rabin

    Dzięki za info. Ja już od dawna nie wgrywam CM itp. Kupuję co roku nowy telefon z serii premium i mam zwykle aktualny system. Bo jednak z androidem inaczej się nie da, A nie uśmiecha mi się przechodzić na IOS lub Windows, bo jednak przyzwyczaiłem się do tego badziewia jakim jest android.

 • Adamo1139

  Cyanogenmod, cyanogen os, czy cyanogen? Bo już nie kumam, a to totalnie co innego. W cyanogen os są aplikacje Google, w cyanogenmodzie 95% instaluje gaapsy. Jakoś ta walka z googlem im się nie udaje. Nie lubię, ani Google (monopolista, dobrego sklepu z aplikacjami nie umie zrobić, sam syf w nim jest), ani cyanogena (majstrują z kodem aosp za bardzo , bardziej, żeby pokazać, że to inny system od androida od Google, niż żeby ułatwić życie użytkownikom i deweloperom, tylko własny bionic i brak alternatywy dla większości użytkowników starych telefonów ich trzyma w rankingach) rdzenia aplikacji od M$ nie chcę tym bardziej…. Ale cyanogen z tej trójki chyba najlepszy.
  Myślę, że to było liczone w aktywacjach systemu, czyli, jak zrobisz factory reset, to zalicza aktywację od nowa , a na custom romie z reguły factory reset robi się częściej, niż na stocku.


reklama