, Newsy OnePlus

Kolejka chętnych na OnePlus 2 sięgnęła miliona osób


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Karol

  Krótko. One plus 2 ma dla mnie takie zalety: Jaśniejszy i lepszy dla oka ekran IPS a nie jakieś amoledy, LTPS, choć może jakiś jest zmodyfikowany to jednak zdecydowanie lepszy niż w opo. Kolejny plus: za 1699zł 4GB RAM/64GB ROM. Jaką robotę robią 4GB RAM widać na przykładzie zenfona2. Aparat to plus ale niewielki bo są lepsze. A minusy? Może to że zaproszenia jeśli są to powinna być kolejka główna a nie kolejka rezerwowa.

 • FireFrost

  @Pax LG3 jest bardzo słabiutkim telefonem. Gigantyczny throttling, słaby czas pracy na baterii, lagi, ekran ma dziwaczne sprzętowe wyostrzanie krawędzi, którego nie idzie wyłączyć. Chyba jedyny plus to ładny wygląd i cienkie ramki. Sam miałem G3 zakupionego chwilę po premierze. Sprzedałem szrota po 3 tygodniach i kupiłem 1+1 (i jeszcze mi kasa została). Moim zdaniem 1+1 zmiażdżył w moim odczuciu G3. Zupełnie inna kultura pracy, większa płynność, na baterii wytzymuje do wieczora jimo intensywnego użytkowania. Po prostu bajka.

 • FireFrost

  Lepszy wygląd, świetny aparat, 64 GB ROM/ 4GB RAM i atrakcyjna cena. Nic dziwnego, że mnóstwo osób myśli o tym telefonie.

  1+1 sprzedał się w ilości przekraczającej milion sztuk, a był PIERWSZYM telefonem nowo powstałej firmy, która NIE MIAŁA BUDŻETU na reklamy w TV, nie miała umów z operatorami itp. To gigantyczny sukces, OnePlus z dziwnego chińskiego tworu przekształciło się w rozpoznawalną markę. Myślę, że 1+2 spokojnie przekroczy 3 miliony sprzedanych sztuk.

 • http://www.gsmmaniak.pl/445316/wiemy-wyglada-xperia-c5-ultra/ GHT

  OnePlus One został sprzedany, w śmiesznej ilości, a i tak był to „zabójca flagowców”. W tym roku OnePlus Two jest moim zdaniem krokiem w tył. Brakuje innowacyjności, znaczącej różnicy pomiędzy obiema generacjami. Czytnik linii papilarnej nie jest nowością. W dodatku w tak okropnym, Samsungowym klaiwszu. I pomimo ogromnego zainteresowania, OnePlus Two nie wykorzystało czasu aby dopracować swój produkt.

  • Elo!

   Czytnik „linii papilarnej” byłby sporą nowością! Jednak człowiek ma tych linii papilarnych ciutkę więcej, w związku z czym czytnik linii papilarnych ma nieco większy sens.

   • http://www.gsmmaniak.pl/445316/wiemy-wyglada-xperia-c5-ultra/ GHT

    Przepraszam za pomyłkę. Jednak nie jest to aż tak rzucające się w oczy, aby czepiać się. Nikt nie jest idealny. 😉

 • Martii

  Problem jest z dostępnością, jeśli ten telefon byłby w każdym mediamarkt czy Euro, to byłoby co innego. Tylko zapaleńcy będą kombinować z zaproszeniami czy importem z Chin.

 • pax

  No to co kupuc lg G3 czy ?

 • jotek44

  One Plus One osiągnął zaledwie 1,5 mln sprzedanych sztuk. To w porównaniu do modeli gigantów kropla w morzu. Jeśli One Plus Two zdobędzie 2 mln faktycznych nabywców to będzie to i tak spory sukces. Z buńczucznych zapowiedzi Chińczyków, że ich smartfony będą pogromcami flagowców pozostały tylko puste hasła marketingowe. Oba dotychczasowe modele poza dość niską ceną zaoferowały jedynie podstawowy poziom klasy premium (lub wyższy średniej półki).

 • Nixon

  Nie ma się czym chwalić.
  To tak, jakby zarezerwować miejsce w kinie – 0% gwarancji, że ktoś przyjdzie.
  Ale rispect na dzielni jest, bo przecież milion


reklama