, Newsy Qualcomm Technologie

Snapdragon 820 ma wyeliminować wszystkie problemy poprzednika

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adamo1139

  Np jakby powiedział, że s820 będzie się grzał jeszcze bardziej, to by mógł pożegnać się z premią, a możesz nawet posadą. Problem nie tyle w procesorach, co w sofcie i temu, że producenci smartfonów nie przywykli do stosowania zaawansowanych układów chłodzenia.

 • jotek44

  Przy wprowadzaniu Snapdragona 810 też zapewniał o jego wydajności i niezawodności a kiedy pojawiły się pierwsze zastrzeżenia i głosy krytyki próbował zaprzeczać faktom. Teraz należy zachować rezerwę do przechwałek Qualcomma i zaczekać do testów benchmarkowych i opinii pierwszych użytkowników.

 • krzysiwonka

  Co z tego jak flagowiec od Microsoftu Lumia 940XL/950XL której doczekać się nie mogę będzie posiadał na swoim pokładzie Snapdragona 810 (gorącą patelnie). Troche późno z ich strony na takie obiecanki cacanki….. Najpierw stworzyli badziewie 810 a teraz chcieliby ażeby producenci poważnie zastanowili się nad 820 która tak naprawdę niewiadomo jeszcze kiedy będzie i jak się będzie zachowywać bo to co piszą na chwilę obecną to tylko przypuszczenia….

 • http://www.gsmmaniak.pl/445316/wiemy-wyglada-xperia-c5-ultra/ GHT

  Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Wiele razy upewniłem się w kwestii, iż wszelkie obietnice zapowiadają się świetnie, a efekt jest kiepski. Więc dobrze, że Qualcomm wziął się za sprawę. Byleby po drodze o czymś nie zapomniał.


reklama