, Microsoft Newsy Telefony Windows Phone

Microsoft Lumia 640 hitem sprzedaży w USA – czy podobny sukces odniesie w Polsce?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • stasiuk@wp.pl

  w usa ludzie cenią lubią zwykle proste telefony z klapkami – mozna milionerem byc a miec zwyczajny telefon do rozmowy – a do netu laptopa ,, nie kazdy chce nosic 5 calowa cegle nie wygodna – ludzie wola w usa tradycyjne klapki wygodne

 • kerto

  @FireFros: Chyba to co piszesz, ale pewnie także i to, że nie wszyscy dali sobie wmówić boskości ajfona.

 • FireFrost

  A jak to się dzieje, że w bogatych stanach, gdzie każdego stać na iPhona jednak sprzedają się biedafony z niskiej półki cenowej? Czyżby amerykanie jednak nie byli tak bogaci jak wydaje się większości polaków?

 • anty_Nick

  @ GHT, jak zwykle popieram

 • stasiuk@wp.pl

  W usa najbardziej popularne są tradycyjne telefony z klapkami, na ulicach 90 % ludzi posiada telefony z klapkami .

 • http://www.gsmmaniak.pl GHT

  Microsoft strzela sobie troszkę w stopę. Po co kupować Lumię 535, lub 540, skoro w niewiele większej cenie jest 640, z mocniejszym procesorem, zapewnioną aktualizacją, lepszą baterią? 640 i 640 XL to jedyne produkty z logiem Microsoft, które są godne zakupu, więc nie dziwię się, że ludzie szaleją. Liczę, iż MS bardziej przyłoży się do następnych modeli, np. następca Lumii 1520 + może rysik?

  • aaas

   Sorry ale to ty sobie strzelasz w stopę tym komentarzem bo byś chociaż ceny sprawdził i na ceneo L535 Dual Sim kosztuje 388zł a Lumia 640 Dual Sim kosztuje 579zł (LTE 623zł).
   Po przeliczeniu na kalkulatorze wychodzi, że L640 DS kosztuje 149% ceny Lumii 535 DS(49%!), więc gdzie tu logika płacenia tyle kasy za 640 DS?
   A jeśli chodzi o 540 to trochę za późno ją wypuścili a w tym czasie 640 trochę spadła z ceny, więc w tym przypadku przyznaję Ci racje że może nie ma sensu jej kupować.

   I o co Ci chodzi z „zapewnioną aktualizacją” przy 640? Masz jakieś rewelacyjne info że 540 czy 535 nie mają zapewnionej aktualizacji?

   • http://www.gsmmaniak.pl GHT

    @aaas
    Nie sądzę abym strzelał sobie w stopę powyższym komentarzem..Cena Lumii 640 zaczyna się od 499zł, więc nie patrz tylko na sklepy, które aby zarobić muszą cenę podwyższyć. Lumia 535 – kosztuje ok. 379zł. Pisząc iż niewiele trzeba dopłacić, miałem właśnie na myśli równowartość różnicy tych cen: 120zł. Dla mnie osobiście, porównując oba telefony, płacenie 120zł, za większą baterię, lepszą rozdzielczość, Snapdragon 400 zamiast 200 jest jak najbardziej trafne i wyniki sprzedaży 640 potwierdzają moją tezę.
    540 to był zły przykład, dlatego porównują tylko 535 i 640. 540 to istna kopia 535 (mocniejsza bateria i lepsza rozdzielczość ekranu)… ach te nazewnictwo Microsoft’u powoduje u mnie zamieszanie.
    Lumia 640 ma potwierdzoną aktualizację do Windowsa 10 (słowa producenta: „Lumia 640 będzie pierwszym smartfonem który otrzyma system Windows 10 Mobile”. Z 535, bądź 540 sprawa jest niejasna. Otóż, początkowo było mówione, iż wszystkie Smartfony z Windows 8.1 otrzymają aktualizację. Niestety, wymagania zaczynają się OD Snapdragona 210, a oba powyższe mają „tylko” 200. Możliwe, że jest to jakiś błąd, ale ja tej aktualizacji pewny bym nie był.
    P.S. Nie można wszystkiego przeliczać na procenty.

    • aaas

     Sam potwierdzasz tylko swoją niewiedzę o tym systemie, więc radzę Ci się dwa razy zastanowić na przyszłość zanim coś napiszesz bo strzelasz sobie po raz drugi w stopę tym komentarzem.
     Jeżeli chodzi o cenę to się nie dogadamy bo równie dobrze mogę napisać Ci, że L535 kosztuje 319zł na allegro, więc sam widzisz.

     Pojechałeś na całego. Ty w ogóle to czytasz zanim opublikujesz?

     Lumia 640 ma potwierdzoną aktualizację do Windowsa 10 (słowa producenta: “Lumia 640 będzie pierwszym smartfonem który otrzyma system Windows 10 Mobile”. Z 535, bądź 540 sprawa jest niejasna. Otóż, początkowo było mówione, iż wszystkie Smartfony z Windows 8.1 otrzymają aktualizację. Niestety, wymagania zaczynają się OD Snapdragona 210, a oba powyższe mają “tylko” 200. Możliwe, że jest to jakiś błąd, ale ja tej aktualizacji pewny bym nie był.

     Aż szkoda to komentować kompromitujesz się na całego, gdybyś chociaż pomyślał o tym że na wszystkich Lumiach można obecnie bez żadnego problemu zainstalować najnowszy build W10M.

     „Lumia 640 będzie pierwszym smartfonem który otrzyma system Windows 10 Mobile”
     Hasło marketingowe i co z tego?

     msmobile.pl/lista…-10-mobile

     ZAMILCZ!!!

     • http://www.gsmmaniak.pl GHT

      Po pierwsze człowieku, internet nie służy do wywalania swoich zażaleń, więc odzywaj się na poziomie, bo miło i przyjemnie dyskutować się da, tylko trzeba umieć.
      Przepraszam, czy aktualizację można wrzucić do tego samego worka co wiedzę o systemie? To dwie różne rzeczy, jestem tylko człowiekiem, więc nie wiem jak wygląda sytuacja aktualizacji do WM10. Jeżeli producent wszystkim zatwierdza, i rozpowiada iż Lumia 640 będzie jako pierwsza miała WM10 to nie rozumiem jak inaczej mam ci to wyjaśnić? Mógłbyś nie wkładać kłamstwa między prawdę: „Hasło Marketingowe”?
      Co do strony którą skopiowałeś, rzeczywiście, WM10 ma wspierać Snapdragona 200, więc nie rozumiem ostatnich wymagać, które zamieścił Microsoft. Tutaj masz rację, przepraszam za pomyłkę.
      Natomiast ostatnie słowo możesz sobie schować. Nie będziesz mi mówił jak mam żyć. Wykrzykniki także możesz uprzątnąć.
      P.S. TAKŻE POTRAFIĘ KORZYSTAĆ Z CAPS LOCK’A.

   • Kacper Mazur

    Ja kupiłem L535 za 300zł nówkę, jakoś dwa miesiące temu 😛

 • did4skalia

  rozsądny model za rozsądne pieniądze- czemu nie. Ja czekam na 740/następce 735.

 • Wania

  Gdyby nie dziwne ruchy M$ (likwidacja serwisów, wypowiedzi co przyszłosci systemu) już dawno sam bym 640 zakupił. Póki co wolę poczekać do debiutu WP10 i zobaczyć czy to „wypali”, czy jednak M$ cichaczem nie wycofa się z rynku.

  • https://plus.google.com/+PiotrGarskimg93 Piotr Garski

   Ja stwierdziłem, że nie ma na co czekać i kupiłem XL-kę.


reklama