, Akcesoria Microsoft Newsy Wearables Windows 10

Wszystkie ręce na pokład przy produkcji Microsoft Band 2

Microsoft-Band-1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Timy

  „Surface’ów nie będzie w Polsce?” serio a gdzie tak napisałem, pierwsze naucz się czytać że zrozumieniem a potem zacznij udzielać porad, napisałem tylko że wątpię w to że inteligentna opaska M$ pojawi się w Polsce bo naradzie dana firma olewa nas pod tym względem a z tych twoich cytatów wynika coś konkretnego natomiast sprzedaży surfaców w Polsce bo wygląda to poprostu na marketingowy bełkot a nie chce mi się tłumaczyć słów których nie znam z poziomu smarta.

 • Timy

  Raczej bym nie liczył na to, surface’ów w Polsce nie kupisz niby niektóre sklepy je sprowadzają ale oficjalnej dystrybucji nadal nie ma to tym bardziej taka opaska której sprzedaż nie jest wysoką a cortana nadal naszego rodzimego języka nie obsługuje to tym bardziej może przy okazji 10 to nastąpi w każdym razie M$ chyba wyszacował że by mu się to nie opłacało.

  • aaas

   Surface’ów nie będzie w Polsce?
   Lepiej przeczytaj to i wyciągnij z tego wnioski
   “In our commercial business we continue to transform the product mix to annuity cloud solutions and now have 75,000 partners transacting in our cloud,” said Kevin Turner, chief operating officer at Microsoft. “We are also expanding the opportunity for more partners to sell Surface, and in the coming months will go from over 150 to more than 4,500 resellers globally.”

 • oli

  Super, tylko czy będzie dostępny w Polsce? To jest największy problem z gadżetami od MS.


reklama