, Android Newsy Pozostali Telefony

Ubik Uno, czyli konkurencja dla OnePlus

Ubik Uno /fot. producent

Ubik Uno /fot. producent

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • KK73

  Logiczne, że to początkujący ludzie z wizją i pasją lecz bez żadnego kapitału. Uważam, że to dobrze wróży im na przyszłość gdy zaczynają od produktu a nie od biura. Gates zaczynał w garażu, żaden wstyd. Drobną kwotą można wesprzeć lepiej to niż dać żebrzącemu pijakowi. Fonik fajny takie połączenie kilku innych ale ok. I czysty android będzie sporym plusem.

 • M@ister

  A jak wesprzeć takową kampanie ?

 • maniek11

  fajnie, ale soc mtk dyskwalifikuje bo kernela nie bedize, a jak bedzie to sie nie skompiluje 😉 cm tez nie bedzie albo byle kto byle jak bedzie ciagnal jesli juz kernel laskawie udostepnia dobry, znikna featuresy z aparatu foto no bo sa licencjonowane a mtk ich nie udostepni, ehh po co mi soc co bedzie na cZele glupiego wyscigu w antutu jak nie bede mogl nic zmienic w tel… poza tym to biuro to naciagane popatrzcie po scianach, a gosc sie podnieca jak gada ze ehhh… 😉 jeden anglosas a reszta chinczyki …

 • http://www.gsmmaniak.pl GHT

  Trzeba przyznać, iż wizualnie telefon zapowiada się świetnie. Pod względem specyfikacji także nie ma się czego wstydzić. Nawet jeżeli się uda, jego dostępność będzie zerowa.

 • FireFrost

  Szkoda, że przyciski ekranowe, a nie pod ekranem. I brak wersji z dużą pamięcią. Generalnie urządzenie może i fajne, ale… w zasadzie czemu ktoś miałby wybrać UU zamiast OPO?? Megapiksele w aparatach i tak nie robią realnej różnicy, a to praktycznie chyba jedny punkt programu, który jakoś tam in plus odróżnia UU od OPO.

 • Dejvid

  To taka Xperia Z5,którą każdy by chciał mieć. 😀


reklama