, Android Newsy Overmax Smartfony Telefony

Overmax Vertis 6010 Aim. Phablet z procesorem dla tabletów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał

  Świetny telefon dla małowymagających fanów dużego ekranu moje potrzeby spełnia w 100proc.

 • franio

  A ja jestem zadowolony, potrzebowałem czegoś z dużym ekranem bo dużo podróżuje i później mogę go wykorzystać do oglądania filmów lub czytania książek. Narazie nie mam jeszcze żadnych doświadczeń z tym telefonem i serwisem bo nie było potrzeby, a już go trochę mam. Mam nadzieję że nie będzie to wyglądać jak u kolegi powyżej. Co prawda kiedyś już reklamowałem z tego co pamiętam na serwisie overmaxa jakiś tablet i nie było problemów!

 • Biskup

  Wszystko cudnie, piękna reklama i ja się na nią złapałem. Kupiłem i choć nie miałem dużych oczekiwań nie polecam. Przede wszystkim dlatego, że dystrybutor/overmax u którego bezpośrednio zakupiłem ma klienta w dalekim poważaniu. Zapomnijcie o gwarancji czy rękojmi. Telefon jest jak chińska zabawka – jednorazowy. Akcesoria to wielka porażka. Etui jedynie szkodzi ani nie ochrania ani nie trzyma. Telefon w ciągu pierwszego tygodnia trafił do serwisu. Nie uznano reklamacji wystosowując listę „jedynie słuszną”, kontakt jedynie mailowy. Zapłaciłem za naprawę, bo co zrobić? Otrzymałem pudełko z poklejonymi akcesoriami, wrzuconymi bylejak. Gwarancja pognieciona, paragony i wszystko co papierowe. Brak szybki ochronnej. Etui „złamane” i poskarżyć nie ma się komu. Sam sprzęt zbyt duży by używać jako telefon. Żre baterię, parametry raczej słabe. Chodzi wolno, długo się ładuje. Marna jakość ogólna. Mnie kosztował 700 zł. Dla dziecka jako zabawka. Może, ale raczej mało trwała.

 • mkop

  No kurcze, jak za 500 złotych to to są naprawdę EKSTRA parametry, nie ma na co narzekać, moim zdaniem Overmax coraz lepiej!

 • Bolo

  Heh „jakby pieron w mietłę pierdzielnoł” jak to mówił poeta św.p …

 • http://www.gsmmaniak.pl GHT

  Szczerze? Wstydziłbym się gdziekolwiek z nim wychodzić. I nie chodzi tutaj o napis „Overmax”, ale ogólnie o wygląd. Wygląda on po prostu obrzydliwie. Śmiem sądzić, że jest to Multipla na rok 2015. Oczywiście, każdy ma swój gust, i nie chciałbym nikogo obrazić.

 • Adamo1139

  Robi wrażenie – śmiesznie wygląda. Mam nadzieję, że rendery nie przedstawiają rzeczywistości, zobaczcie tę siatkę pulpitu 4×4….


reklama