| Dane podstawowe | |
| Wymiary | 122 x 66 x 17.0 mm |
| Waga | 160 g |
| Obudowa | klasyczna (zdejmowana osłona baterii) |
| Standard sim | Mini-sim, Dual SIM |
| Data premiery | 2014 |
| Ekran | |
| Typ | TN 3.5'', rozdzielczość 480x320, 165 ppi |
| Kluczowe podzespoły | |
| SoC | Mediatek MT6572 |
| Procesor | 1.3 GHz, 2 rdzenie (ARM Cortex-A7) |
| GPU | Mali 400 |
| RAM | 1 GB |
| Bateria | 1800 mAh |
| Obsługa kart pamięci | microSD, do 128GB |
| Porty | USB (microUSB) |
| Pamięć użytkowa | 4 GB |
| System operacyjny | |
| Wersja | Android 4.2.2 Jelly Bean |
| Łączność | |
| Transmisja danych | UMTS |
| WIFI | 802.11 b/g/n |
| GPS | TAK |
| Bluetooth | 4.0 |
| NFC | Brak |
| Aparat fotograficzny | |
| Główny | 2 MP, wideo VGA (640x480), 19 kl/s, lampa błyskowa |
| Dodatkowy | 0.3 MP, wideo VGA (640x480), 6 kl/s |
W przeciwieństwie do „zwykłego” Hammera, Iron to urządzenie wielofunkcyjne. Jest to po prostu klasyczny smartfon z Androidem zamknięty w pancernej obudowie. Obsługuje łączność 3G, WiFi, GPS, podstawowy aparat i kamerkę do wideorozmów.
Sama klasa podzespołów odpornego telefonu polskiej marki należy do najbardziej podstawowych, jednak to nie ona jest tutaj najważniejsza. Kluczową zaletą słuchawki jest bowiem odporność na uszkodzenia i wodę. Podobnie jak prostszy odpowiednik, telefon posiada certyfikat odporności IP67.
Hammer Iron już w pierwszych chwilach jego użytkowania sprawia wrażenie bardzo solidnego. Obudowa wydaje się być gotowa na wiele trudnych przeciwności losu. Jak jednak ten telefon wypadnie w naszych testach i jak będzie się sprawował w praktyce dowiecie się już wkrótce, w pełnej recenzji. Dla niecierpliwych zrobiliśmy na szybko podstawowy test wydajności:
Tradycyjnie, jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach. Na wszystkie postaram się udzielić odpowiedzi – w tym tekście lub we właściwej recenzji.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…
Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…